Drużyna

Trenerzy po meczu ŁKS – Zagłębie Lubin

28.10.2021

28.10.2021

Trenerzy po meczu ŁKS – Zagłębie Lubin

– Źle rozpoczęliśmy ten mecz, w dobrym stylu go kończyliśmy, ale do kolejnej rundy awansował rywal, więc jemu należą się gratulacje – powiedział trener Kibu Vicuña po spotkaniu 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski z Zagłębiem Lubin.

🎙 Dariusz Żuraw (Zagłębie): Przyjechaliśmy tutaj po awans do kolejnej rundy i to się udało. Ten mecz miał różne momenty. Raz przeważaliśmy my, raz przeważał ŁKS. Na szczęście dla nas, udało się nam wybronić w końcówce.

🎙 Kibu Vicuña (ŁKS): Szkoda, bo były momenty, w których graliśmy dobrze. Źle rozpoczęliśmy ten mecz, w dobrym stylu go kończyliśmy, ale do kolejnej rundy awansował rywal, więc jemu należą się gratulacje. Byliśmy bardzo blisko wyrównującej bramki. Dwie, trzy dobre sytuacje stworzyliśmy w samej tylko końcówce. Oczywiście czujemy niedosyt. Teraz najważniejsza jest koncentracja, bo w sobotę gramy bardzo ważny mecz w lidze.