Przygotowania do meczu z Górnikiem Łęczna

23 / 11 / 2020

Przed zaplanowanym na najbliższy piątek wyjazdowym meczem z Górnikiem Łęczna podopieczni trenera Wojciecha Stawowego wezmą udział w czterech jednostkach treningowych.

W niedzielę piłkarze ŁKS zakończyli nieco ponad dwutygodniowy maraton, w trakcie którego rozegrali aż pięć ligowych spotkań i zdobyli w sumie dziesięć punktów. Teraz rozgrywki pierwszoligowe ciut zwolnią, więc będzie więcej czasu na przygotowania do poszczególnych meczów.

Przed piątkowym wyjazdowym spotkaniem z Górnikiem Łęczna podopieczni trenera Wojciecha Stawowego zaliczą cztery jednostki treningowe. Pierwsze zajęcia po zremisowanym 4:4 spotkaniu z Puszczą Niepołomice zaplanowano na wtorek. Tego dnia odbędą się dwa treningi (wcześniej, tj. w poniedziałek trenerzy zajmą się analizą meczu). W środę i czwartek drużyna będzie ćwiczyć na boisku, a po tych ostatnich zajęciach wyruszy do Łęcznej, gdzie następnego dnia (tj. w piątek 27 listopada) zmierzy się z beniaminkiem Fortuna 1 Ligi.

Z treningach z drużyną nie weźmie udziału Maciej Wolski, który w niedzielnym meczu z Puszczą Niepołomice nabawił się urazu i w związku z tym czeka go przerwa w zajęciach. Wkrótce powinna się wyjaśnić sytuacja zdrowotna Samuela Corrala (Hiszpan w niedzielę również musiał przedwcześnie opuścić boisko).