Aktualności

Przekaż dalej opowieści pokoleń

18
21 / 01 / 2019

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs z nagrodą od naszego partnera, restauracji Saffron!

Wystarczy, że pod specjalnym postem konkursowym na naszym profilu na Facebook’u opiszecie najciekawszą historią opowiedzianą Wam przez babcie lub dziadka. Oczywiście musi być ona związana z Łódzkim Klubem Sportowym.

Na Wasze historie czekamy do wtorku (22 stycznia) do godziny 20:00. Najciekawsza historia zostanie nagrodzona zaproszeniem na obiad dla trzech osób do restauracji Saffron, która jest partnerem konkursu.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]