Klub

Prezentacja sprzętu VitaSport | 6 września (15:00 – 20:00)

03.09.2017

03.09.2017

Prezentacja sprzętu VitaSport | 6 września (15:00 – 20:00)

6 września (środa) w godzinach 15:00 – 20:00 w siedzibie klubu przy al. Unii Lubelskiej 2 odbędzie się prezentacja sprzętu firmy VitaSport, która od początku sezonu 2017/18 jest oficjalnym partnerem technicznym Łódzkiego Klubu Sportowego.

Przypomnijmy, że VitaSport jest oficjalnym dystrybutorem wysokiej klasy sprzętu sportowego takich marek, jak: Adidas, Nike, Mizuno, Puma oraz Reusch. Produkty te można kupować za pośrednictwem nowoczesnego sklepu internetowego vitasport.pl oraz w salonach – Łodzi (ul. Lubelska 4/6) i Warszawie (ul. Olszynki Grochowskiej 11/15).

Prezentacja będzie doskonałą okazją do zapoznania się z szeroką ofertą produktów firmy VitaSport oraz do złożenia zamówień z atrakcyjnymi rabatami.

Rabaty

-25% na obuwie zamawiane ze strony internetowej z kategorii „Buty”

  • Dotyczy katalogowej oferty VitaSport / marek: Adidas, Puma, Nike / obuwia sportowego fitness / obuwia na halę i sztuczną nawierzchnię

-15% na obuwie zamawiane ze strony internetowej z kategorii „Outlet”


-40% na odzież z katalogu „Team Wear”

  • Dotyczy koszulek, dresów oraz spodenek

-33% na odzież rękawice bramkarskie oraz ochraniacze

Zasady zamawiania

  1. Sprzęt sportowy oraz obuwie można zamówić wyłącznie w sklepach VitaSport oraz poprzez stronę internetową vitasport.pl.
  2. Zamówienie realizowane przez firmę VitaSport zostaje przekazane do klubu, w którym można również odebrać swoje zamówienie.
  3. Płatność za zamówienie odbywa się w klubie.
  4. Faktury za sprzęt również wystawiane są w siedzibie klubu.

Na Wasze pytania dotyczące sprzętu oraz zamówień odpowiedzą wykwalifikowani pracownicy firmy VitaSport podczas środowej prezentacji. Do zobaczenia!