Aktualności

Pracowita sobota, wolna niedziela. Gra Akademia (20-21.02)

4
19 / 02 / 2021

fot. Cyfrasport

Drużyny młodzieżowe Akademii ŁKS rozegrają w najbliższą sobotę dwanaście meczów sparingowych, więc w niedzielę będą odpoczywać. Oto zapowiedź tego, co wydarzy się na boiskach przy ul. Krańcowej w najbliższy weekend.

Do najmłodszych drużyn na mecze na boisko pod balonem przyjadą zespoły Polonii Warszawa i Wisły Kraków. Z warszawiakami zmierzy się drużyna Bartłomieja Gajewskiego i Pawła Szymczyka, a jeszcze wcześniej jej formę sprawdzą rówieśnicy z SAF Widzew. O godz. 11.30 zacznie się mecz z Wisłą Kraków. Najpierw z Białą Gwiazdą zmierzy się rocznik 2012, a następnie – 2013.

Ciekawy sprawdzian czeka także obie drużyny prowadzone przez Radosława Bieniasa i Daniela Figę. Na mecze sparingowe do Łodzi przyjedzie Wisła Płock, czyli klub, którego pierwszy zespół jest przedstawicielem PKO Ekstraklasy.

Z kolei podopieczni Mariusza Zasady i Jakuba Wróblewskiego pojadą rozegrać swoje mecze do Warszawy. Ponowie rywalem ełkaesiaków, tym razem w rocznikach 2004 i 2005, będą „Czarne Koszule”.

Ciekawe sprawdziany czekają też graczy trenowanych przez Bartosza Krymarysa, Kacpra Modrzejewskiego i Oktawiana Maliszewskiego. Zespoły ŁKS U12 i ŁKS U13 zagrają z Escolą Varsovia, Akademią Piłkarską Żyrardów i Unią Sulmierzyce.

Na boisku zameldują się w sobotę również zawodnicy, którzy tydzień temu przysporzyli nam wielu radości w trakcie Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Zawodnicy z rocznika 2010, prowadzeni przez Marcina Krasnopolskiego i Jakuba Drzewieckiego znów zmierzą się ze Zniczem Pruszków. Tydzień temu w hali, górą byli ełkaesiacy, którzy zwyciężyli 1:0. Tym razem obie drużyny zagrają na zielonym boisku.

Sobotę z Akademią rozpoczną dwa zespoły naszych rezerw – ŁKS II i ŁKS III. Lider IV ligi zmierzy się z trzecioligowcem – KS Kutno (początek o godz. 10). Godzinę później ŁKS III rozpocznie swój mecz także z przedstawicielem wyższej klasy rozgrywkowej. W ośrodku Akademii ŁKS pojawi się bowiem wicelider okręgówki – LKS Różyca.


Autor: Mateusz Żegota


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]