10 naszych powołanych na konsultację szkoleniową U-12

Akademia

10 naszych powołanych na konsultację szkoleniową U-12

09.05.2024

09.05.2024

Fot. Cyfrasport

Wśród młodych piłkarzy z rocznika 2012 powołanych na konsultacje selekcyjno-szkoleniowe kadry województwa łódzkiego znalazło się dziesięciu zawodników Akademii ŁKS. 

Wspomniane konsultacje selekcyjno-szkoleniowe kadry województwa łódzkiego dla zawodników urodzonych w 2012 roku odbędą się we wtorek 14 maja. Ich uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy i w sumie wyróżnionych zostało tutaj aż dziesięciu zawodników Akademii ŁKS, którzy w większości na co dzień trenują pod okiem szkoleniowców naszej drużyny do lat 12 – Michała Wyszkowskiego i Sebastiana Jankowskiego.

Powołani zawodnicy Akademii ŁKS U-12 na konsultacje selekcyjno-szkoleniowe:

  • I grupa: Alan Pomarkiewicz, Wiktor Stasiak, Szymon Ciemniewski, Julian Chudzik, Mateusz Świątkiewicz, Piotr Porębski
  • II grupa: Ksawier Kruk, Mikołaj Nowak, Alan Korotczuk, Kacper Dychto