Dzień otwarty Akademii ŁKS | wtorek, 28 maja

08 / 05 / 2024

Zawodników w roczników 2008-2012, którzy chcą spełniać swoje piłkarskie marzenia, zapraszamy we wtorek 28 maja na Dzień Otwarty Akademii ŁKS. Świetna okazja, żeby lepiej nas poznać i dać sobie szansę, więc nie zwlekajcie, bo liczba miejsc ograniczona.

Chciałbyś pójść w ślady Aleksandra Bobka czy Antoniego Młynarczyka? Akademia ŁKS Łódź to miejsce, które zamierza spełniać piłkarskie marzenia i pomóc w przygodzie z futbolem. Wykwalifikowana kadra trenerska, baza treningowa z prawdziwego zdarzenia i możliwość stałego rozwoju, także dzięki funkcjonowaniu aż dwóch seniorskich drużyn rezerw (ewenement na skalę kraju) czy drużyna rocznika 2010, która zagra w Centralnej Lidze Juniorów to tylko kilka z naszych największych atutów.

Dzień Otwarty to z kolei świetna okazja, żeby lepiej nas poznać, przyjrzeć się z bliska ośrodkowi treningowemu Akademii ŁKS i metodom treningowym naszych szkoleniowców.

Zajęcia w ramach Dnia Otwartego odbędą się we wtorek 28 maja wg harmonogramu poniżej:

• Rocznik 2011 i 2012 | trener Adam Majchrzak (nr tel. 531 840 900) – boisko nr 2 | godz. 15.30
  • Rocznik 2010 (drużyna Centralnej Ligi Juniorów) | trener Daniel Lawerski (nr tel. 780 175 050) | boisko nr 1 | godz. 17.00
  • Roczniki 2008 i 2009 | trener Sebastian Jankowski (nr tel. 796 046 244) | boisko nr 2 | godz. 17.00

Zapisy na Dzień Otwarty Akademii ŁKS trwają do 27 maja (do godz. 15). Lista miejsc ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń. Aby wziąć udział w treningach organizowanych w ramach Dnia Otwartego Akademii ŁKS każdy z uczestników zobowiązany jest skontaktować się z trenerem swojego rocznika oraz w dniu zajęć dostarczyć:

• wypełniony formularz ze zgodą klubu (pieczątka i podpis na dole formularza po lewej stronie – TUTAJ)
  • aktualne badania lekarskie (skan)

Zawodnicy muszą posiadać:

• sprzęt sportowy, obuwie piłkarskie, ochraniacze

W Akademii ŁKS pod czujnym okiem 25 wykwalifikowanych trenerów oraz fizjoterapeuty trenuje obecnie 350 młodych piłkarzy. Każdym z roczników opiekuje się przynajmniej dwóch szkoleniowców, którzy w naszej filozofii odgrywają kluczową rolę, ponieważ to na nich spoczywa odpowiedzialność za edukację i rozwój zawodników.

Nowoczesna baza szkoleniowa Akademii ŁKS składa się m.in. z kilku pełnowymiarowych i oświetlonych boisk piłkarskich z nawierzchnią naturalną, sztuczną i hybrydową, a poza tym z placu treningowego dla bramkarzy oraz doskonale zaopatrzonego zaplecza w postaci m.in. wygodnych szatni i siłowni.

Przy Akademii funkcjonują również projekty komercyjne