Grała Akademia ŁKS (1-5 V)

1
06 / 05 / 2024

Derbowe pojedynki, podział punktów w IV Lidze i kolejne zwycięstwo w Lidze Makroregionalnej U-19. W Akademii ŁKS działo się także w majówkę, zapraszamy do podsumowania długiego weekendu w wykonaniu młodych ełkaesiaków.

ŁKS II

Druga drużyna ŁKS-u sprawiła nam w tym sezonie wiele radości, ale akurat o wyjazdowym spotkaniu w Częstochowie będzie chciała szybko zapomnieć. W 31. kolejce 2. Ligi ŁKS II Łódź przegrał ze Skrą 0:3. Gospodarze załatwili sprawę w pierwszych szesnastu minutach. Więcej o meczu o przeczytacie TUTAJ.

• 3.05, godz. 19:00 | 2. Liga | Skra Częstochowa – ŁKS II Łódź 3:0

ŁKS III

Majówkę otwierał mecz trzeciej drużyny seniorskiej Łódzkiego Klubu Sportowego, która w środę mierzyła się na wyjeździe z Borutą Zgierz. Wynik spotkania otworzyli dość wcześnie gospodarze, na co nie udało się biało-czerwono-białym odpowiedzieć w pierwszej połowie. Łodzianie byli zdeterminowani i grali do samego końca, co odpłaciło się bramką Adama Kajszczaka, strzeloną w końcówce meczu.

• 1.05, godz. 11:00 | Betcris IV Liga | Boruta Zgierz – ŁKS III Łódź 1:1 Bramka: Adam Kajszczak

ŁKS U-19

Kolejne trzy punkty zainkasowali ełkaesiacy w Lidze Makroregionalnej do lat 19. Biało-czerwono-biali mierzyli się u siebie z Wigrami Suwałki, które postawiły im wymagające wyzwanie. Wynik spotkania łodzianom udało się otworzyć już w pierwszej połowie, po znakomitym uderzeniu sprzed pola karnego, w wykonaniu Kuby Wojciechowskiego. W drugiej połowie łodzianie nie odpuszczali, natomiast mocno zdeterminowani do odwrócenia rezultatu meczu byli przyjezdni, w czym skutecznie przeszkadzała im defensywa ŁKS-u.

• 1.05, godz. 15:30 | Liga Makroregionalna U-19 | ŁKS U-19 – Wigry Suwałki 1:0 Bramka: Jakub Wojciechowski

ŁKS U-17 – U-13

• 1.05, godz. 12:00 | B2. 1. Liga wojewódzka | GKS Bełchatów – ŁKS U-16 5:3 Bramki: Robert Butterworth, Marcel Maschera, Antoni Koszur
  • 1.05, godz. 10:00 | C1. 1 Liga wojewódzka | Pogoń Zduńska Wola – ŁKS U-15 1:1 Bramki: Oskar Lisowski
  • 1.05, godz. 13:00 | C2. 1 Liga wojewódzka | ŁKS U-14 – Pogoń Zduńska Wola 7:0 Bramki: 3x Kryspin Tomkowski, 2x Bartosz Opalczyk, Franciszek Zgoda, Mateusz Jędrzejczyk
  • 1.05, godz. 15:30 | C2. 2. Liga wojewódzka | AP TMF Tomaszów Mazowiecki – ŁKS U-13 2:0
  • 4.05. godz. 11:00 B1 1. Liga wojewódzka | ŁKS U-17 – Pelikan Łowicz 7:0 Bramki: 3x Oskar Zawadzki, 2x Fabian Olejniczak, 2x Jakub Szubert
  • 4.05, godz. 13:00 | B2. 1. Liga wojewódzka | ŁKS U-16 – Sokół Aleksandrów Łódzki 6:0 Bramki: Adam Lesiak, Martin Czajkowski, Kamil Raźniewski, Tymon Kuprianis, Robert Butterworth, Marcel Maschera
  • 4.05, godz. 15:00 | C1. 1 Liga wojewódzka | ŁKS U-15 – TMRF Widzew 4:1 Bramki: Jacek Jasiński, Franciszek Matysiak, Oskar Lisowski, Aleksander Janutka
  • 4.05, godz. 11:00 | C2. 1 Liga wojewódzka | ŁKS U-14 – Widzew Łódź 1:1 Bramki: Kryspin Tomkowski
  • 4.05, godz. 13:00 | C2. 2. Liga wojewódzka | ŁKS U-13 – AP Będków 5:3 Bramki: 3x Bartosz Nowak, 2x Szymon Dębowski

ŁKS U-13 – U-7

• 1.05, godz. 11:00 | D1. Liga wojewódzka | ŁKS U-13 – Włókniarz Pabianice 4:0 Bramki: 3x Gracjan Pawlukiewicz, Szymon Kawka
  • 4.05, godz. 12:00 | D1. Liga wojewódzka | Widzew Łódź – ŁKS U-13 2:3 Bramki: Wiktor Nowacki, Antoni Błaszkiewicz, Gracjan Pawlukiewicz
  • 4.05, godz. 10:00 | E1 Grupa 1 | Football Academy Łódź-Retkinia – ŁKS U-10