Plan przygotowań ŁKS do sezonu 2022/2023

10 / 05 / 2022

Zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej i trzy mecze sparingowe – tak przedstawia się w skrócie plan przygotowań pierwszej drużyny ŁKS-u do nowego sezonu.

Piłkarze ŁKS-u na pierwszych zajęciach w ramach przygotowań do sezonu 2022/2023 spotkają się 13 czerwca. Tydzień później (20 czerwca) rozpoczniemy zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej, gdzie łodzianie szlifowali formę przed sezonem także rok i dwa lata temu.

W trakcie dziewięciodniowego zgrupowania w Woli Chorzelowskiej ełkaesiacy rozegrają trzy mecze sparingowe. Wśród rywali znajdziemy przedstawicieli PKO Ekstraklasy i Fortuna 1 Ligi.

Mecze kontrolne piłkarzy ŁKS-u:

• 22 czerwca: Resovia Rzeszów (Wola Chorzelowska); godz. 11
  • 25 czerwca: Stal Rzeszów (Wola Chorzelowska); godz. 10.30
  • 28 czerwca: Stal Mielec (Wola Chorzelowska); godz. 11

W Woli Chorzelowskiej

Przypomnijmy raz jeszcze najważniejsze informacje dotyczące Woli Chorzelowskiej, gdzie trzeci raz z rzędu łodzianie będą przygotowywać się do nowych rozgrywek. Miejscowość położona jest na skraju Puszczy Sandomierskiej Wola Chorzelowska leży dziesięć kilometrów od Mielca. Znajdujący się tam kompleks hotelowo-rekreacyjny Rado Resort składa się m.in. z czterogwiazdkowego hotelu, sali konferencyjnej, profesjonalnego gabinetu do wykonywania masażu i co interesuje piłkarzy najbardziej – oświetlonego pełnowymiarowego boiska naturalnego ze świetnie zaopatrzonym zapleczem socjalnym.

Do dyspozycji ełkaesiaków znów będzie zaplecze SPA & WELLNESS, więc po ciężkich zajęciach z pewnością będzie okazja skorzystać ze strefy termalnej, a w jej ramach z suchej i parowej sauny, dwóch rodzajów jacuzzi i basenu rekreacyjnego. Łodzianie z pewnością nie będą narzekać także na kuchnię, bo w hotelowej restauracji Lubaszka pracują cenieni na Podkarpaciu kucharze, specjalizujący się w menu dedykowanym piłkarzom.