Piotr Stokowiec przed meczem z Zagłębiem

Piotr Stokowiec przed meczem z Zagłębiem

– Musimy patrzeć na tu i teraz. Bo tu i teraz chcemy zdobyć trzy punkty. Nie chcę, żebyśmy kalkulowali – powiedział trener Piotr Stokowiec przed piątkowym spotkaniem z Zagłębiem Lubin.

Piotr Stokowiec (trener ŁKS-u): Dla nas każdy rywal jest szczególny i do każdego podchodzimy z dbałością o każdy szczegół. Nie da się ukryć, że spędziłem w Lubinie sporo czasu, ale w tej pracy nie ma miejsca na sentymenty. Potrzebną są nam punkty i zwycięstwo. […] Cieszę się z tego okresu. Pracowaliśmy nad ofensywą, a w tym tygodniu zrobiliśmy też kilka rzeczy z defensywy. Weszliśmy w etap stabilizacji. Widzę postęp i myślę, że zobaczymy go także w najbliższym meczu. […] W tej lidze są dwa-trzy zespoły, które potrafią zrobić dużą różnicę jakością piłkarską. My musimy szukać swojego sposobu w dobrej organizacji, postawie fizycznej i sportowej agresywności.