Aktualności

Mecz z Zagłębiem coraz bliżej

2
20 / 11 / 2023

Do ligowego meczu z Zagłębiem Lubin pozostały tylko cztery dni. Z zespołem trenują między innymi Pirulo, Nacho Monsalve oraz Anton Fase.

Poprzedni tydzień zakończył sparing z Polonią Warszawa (łodzianie wygrali z pierwszoligowcem 2:0 po golach Stipe Juricia i Engjella Hotiego), z kolei ten bieżący zwieńczy bardzo ważny mecz z Zagłębiem Lubin, który może pozwolić nam odrobić część strat do reszty stawki. Trenujemy oczywiście codziennie. Wliczając w to poniedziałkową jednostkę, naszemu zespołowi pozostały cztery treningi, do tego sztab szkoleniowy zaplanował odprawę, którą trener Piotr Stokowiec poświęci zbliżającemu się starciu z Zagłębiem.

Do treningu z zespołem powrócili zmagający się niedawno z problemami zdrowotnymi Pirulo, Nacho Monsalve, Anton Fase, Piotr Janczukowicz, Dawid Arndt, Adrian Małachowski oraz Grzegorz Glapka. Jakub Letniowski, o czym już informowaliśmy, rozpoczął rehabilitację. Żaden z naszych zawodników nie będzie pauzował w piątek z powodu kartek (uważać muszą Dani Ramirez, Engjëll Hoti, Adrien Louveau, Adam Marciniak, Kamil Dankowski, którzy mają na koncie trzy takie upomnienia).

Trwają przygotowania w Łodzi, trwają i w obozie naszego rywala. – W poniedziałek podopieczni trenera Waldemara Fornalika wezmą udział w dwóch jednostkach treningowych – porannej na siłowni oraz popołudniowej na boisku. We wtorek i środę nasi piłkarze będą pracowali raz dziennie, natomiast po czwartkowym treningu zespół wyjedzie do Łodzi – czytamy na oficjalnej stronie klubu z Dolnego Śląska. W piątek w zespole Zagłębia zabraknie bramkarza Sokratisa Dioudisa, zawieszonego na sześć spotkań.

Cały czas trwa sprzedaż biletów online (bilety.lkslodz.pl) na mecz z Zagłębiem Lubin (początek w piątek 24 listopada o godz. 18). Sprzedaż biletów w kasach stacjonarnych odbędzie się w środę (22 listopada), czwartek (23 listopada) i piątek (24 listopada) w godz. 15-19.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny