Piłkarze z wizytą w Szkole Podstawowej nr 111

19 / 11 / 2019

Wczoraj Mieszko Lorenc, Jakub Piela oraz Piotr Tazbir, czyli zawodnicy drugiej drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej nr 111 przy ul. Jaracza 44/46 na Śródmieściu.

Ełkaesiacy spotkali się z najmłodszymi w sali gimnastycznej, która z okazji ich wizyty została specjalnie przystrojona w klubowe szaliki. Zawodnicy przez niespełna 45 minut opowiadali najmłodszym o swojej dotychczasowej karierze piłkarskiej czy nauce w Szkole Marcina Gortata. Nie zabrakło również wielu pytań ze strony zgromadzonych uczniów. Na koniec wszyscy zostali obdarowani klubowymi gadżetami. Była również chwila na wspólne zdjęcia.

Dziękujemy Szkole Podstawowej nr 111 za możliwość spotkania oraz świetne przyjęcie. Już wkrótce zawodnicy zawitają do kolejnych placówek!