Aktualności

Ośmiu młodych ełkaesiaków powołanych do kadry województwa

10
15 / 11 / 2019

Aż ośmiu zawodników Akademii ŁKS z rocznika 2007 otrzymało powołania do reprezentacji Łódzkiego Związku Piłki Nożnej U-13. W dniach 22-24 listopada drużyna najlepszych trzynastolatków z regionu, prowadzona przez trenerów Kornela Błażejewskiego i Bartłomieja Kondrackiego, weźmie udział w turnieju w Sierakowie.

Z zespołu ŁKS U-13 w meczach kontrolnych z reprezentacjami województwa wielkopolskiego oraz podlaskiego mają szansę zagrać: Jakub Szubert, Mateusz Książek, Kacper Madejak, Szymon Frakowski, Maksymilian Wojciechowski, Jan Krysiak, Tymoteusz Kunat i Oliwier Szkudlarek.

Warto podkreślić, że zawodnicy Akademii ŁKS stanowią niemal połowę ze wszystkich 18 kadrowiczów. Z pozostałych klubów nominacje otrzymali: Karol Nawrocki (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Łukasz Karmazyn (Widok Skierniewice), Dominik Bajurski (Piotrcovia Piotrków Trybunalski), Antoni Stępień (Termy Uniejów), Tobiasz Mras i Alan Siwek (GKS Bełchatów) oraz Marcin Żyła, Szymon Brzeziński, Bartosz Chądzyński i Jakub Dryzner (Widzew).

Młodym ełkaesiakom życzymy powodzenia w barwach reprezentacji województwa łódzkiego i kolejnych powołań!

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]