Aktualności

Akademia NAZERO rośnie w siłę

9
13 / 11 / 2019

Otwarta w zeszłym miesiącu Akademia Bramkarska NAZERO, będąca szkółką partnerską ŁKS-u, rozwija się dynamicznie z tygodnia na tydzień. Nic zatem dziwnego, że o pierwszym tego typu projekcie dla młodych bramkarzy z Łodzi i regionu sporo miejsca zostało poświęconego w sobotniej audycji sportowej na antenie Radia Łódź.

Jednemu z treningów w ośrodku przy ulicy Minerskiej bacznie przyglądał się redaktor Piotr Andrzejczak, który po zajęciach rozmawiał z pomysłodawcami całego projektu – Sebastianem Bielichowskim oraz Michałem Zapartem. Cały materiał można wysłuchać klikając w poniższy baner:

Serdecznie dziękujemy Radiu Łódź, czyli naszemu partnerowi medialnemu, za udostępnienie nagrania!

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]