Rezerwy w półfinale Okręgowego Pucharu Polski zagrają z Zawiszą

22 / 10 / 2019

fot. Lens Strong

W kolejnej rundzie Okręgowego Pucharu Polski rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego spotkają się z Zawiszą Rzgów. Półfinałowe spotkanie odbędzie się 6 listopada na boisku naszego rywala.

W ćwierćfinale podopieczni Pawła Drechslera wyeliminowali LKS Różycę (1:1 po 120 minutach gry i 5:4 w serii rzutów karnych), a Zawisza Rzgów pokonała Termy Ner Poddębice 2:0. Nasz najbliższy pucharowy rywal zajmuje obecnie 3. miejsce w Łódzkiej Klasie Okręgowej i co warto odnotować – jest prowadzony przez wychowanka ŁKS-u Michała Osińskiego.

W drugim półfinałowym pojedynku Widzew II spotka się z KS Sand-Bus Kutno. Zwycięzcy obu meczów półfinałowych awansują do wojewódzkiej fazy pucharowych rozgrywek, gdzie zmierzą się z przeciwnikami z okręgów: piotrkowskiego, sieradzkiego i skierniewickiego.