Piłkarze ŁKS-u odebrali wyróżnienia od Polskiego Związku Piłkarzy

23.01.2018

Piłkarze ŁKS-u odebrali wyróżnienia od Polskiego Związku Piłkarzy

[galeria id=”6896″]

Dziś w południe zawodnicy ŁKS-u otrzymali wyróżnienia za największą liczbę głosów w Plebiscycie Piłkarze Wybierają 2017, który zakończył się 15 stycznia.

Było to szczególne głosowanie, ponieważ piłkarze mogli oddawać głosy na swoich kolegów z szatni lub ligowych rywali. W jedenastce roku II ligi znalazło się aż czterech (najwięcej spośród pozostałych klubów) reprezentantów Łódzkiego Klubu Sportowego: bramkarz – Michał Kołba, napastnik – Ievgen Radionov oraz najlepszy i najskuteczniejszy duet linii defensywnej – Maksymilian Rozwandowicz i Kamil Rozumus.

ŁKS zabłysnął także w nagrodach indywidualnych. Specjalne wyróżnienie otrzymał Piotr Prydoł, który został Odkryciem Roku 2017.

Nagrody zostały wręczone z rąk Dyrektora Sportowego PZP – Rafała Pawlaka.

Jeszcze raz gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.