Klub

Prezes Tomasz Salski nominowany do nagrody Człowieka Roku 2017

16.01.2018

16.01.2018

Prezes Tomasz Salski nominowany do nagrody Człowieka Roku 2017

Rozpoczęła się trzecia edycja Plebiscytu Człowiek Roku 2017 w Łodzi. Wśród nominowanych znalazł się prezes ŁKS-u – Tomasz Salski. Głosowanie trwa do 13 lutego, do godz. 22.00.

Wśród nominowanych nie zabrakło człowieka Łódzkiego Klubu Sportowego. Tomasz Salski to biznesman, prezes Łódzkiego Klubu Sportowego, a także wiceprezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.

W Plebiscycie wyróżnienie przyznaje się w następujących kategoriach:

  • Kultura
  • Działalność społeczna i charytatywna
  • Samorząd i społeczność lokalna
  • Biznes

Nominacje wzięła na swe barki redakcja „Dziennika Łódzkiego”, choć zgłosić swojego kandydata do prestiżowego tytułu mógł także każdy z nas.

Tomasz Salski powalczy o wygraną w kategorii „Biznes”.  To od decyzji szefa klubu zależą losy i sposób funkcjonowania stowarzyszenia. A to oczywiście duża odpowiedzialność, zwłaszcza gdy ma się do czynienia z tak ważną dla łodzian i istniejącą od 110 lat organizacją sportową. Pod wodzą Tomasza Salskiego odradza się nie tylko łódzka instytucja rozwoju sportowego, ale i buduje się silna marka, która w przyszłości ma szansę odegrać ważną rolę także w środowisku biznesowym.

Klub aktualnie zajmuje pozycję wicelidera drugiej ligi i liczy na kolejny awans. Należy przypomnieć, że Tomasz Salski od lat jest związany z ŁKS-em, początkowo jako młody piłkarz, teraz jako osoba piastująca najważniejsze stanowisko w klubie. Na al. Unii Lubelskiej 2 prezes Salski od początku postawił na transparentność, profesjonalizm i szkolenie młodzieży. I także on nie ma wątpliwości, że miejsce Łódzkiego Klubu Sportowego jest w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Wyróżnienie w kategorii Biznes obejmuje także zawodową sferę działalności Tomasza Salskiego, który jest właścicielem ogólnopolskiego zakładu pogrzebowego „Klepsydra”. Tomasz Salski to więc człowiek łączący sport ze środowiskiem biznesowym. My zaś ze swej strony serdecznie gratulujemy nominacji i życzymy zwycięstwa prezesowi w prestiżowym plebiscycie.

Warto przy tej okazji wspomnieć, że plebiscyt składa się z dwóch etapów: powiatowego (bieżącego) oraz wojewódzkiego. Nominowani z najwyższą liczbą głosów awansują do dalszego etapu, który wyłoni laureatów.

Szczegółowe informacje na temat plebiscytu znajdziecie na stronie Dziennika Łódzkiego.


Nominacja: Tomasz Salski, biznesmen, prezes ŁKS, nominacja za to, że pod jego wodzą 110-letni klub powoli wraca na szczyt sportowej hierarchii. W 2017 ŁKS awansował do II ligi. 

Głosowanie: SMS pod nr 72355 o treści CB.139 (2,46 zł z VAT)