Aktualności

Piknik dla Zuzi

13
14 / 09 / 2018

Malutka Zuzanna walczy z nowotworem a my jesteśmy pewni, że walkę tę wesprą także ełkaesiacy. W sobotę 29 września zapraszamy na piknik „Zumba charytatywna dla Zuzi”, podczas którego będziecie mogli dokonać wpłat a uzyskane fundusze pozwolą na dalsze leczenie dzielnej dziewczynki.

Piknik odbędzie się w sobotę 29 września w Szkole Podstawowej nr 46, między godz. 12:00 – 15:00, a jego celem będzie zbiórka pieniędzy na konsultacje w International Center Memorial Kettering Cancer Center Rockefeller Outpatient Pavilion. Trzyipółletnia Zuzanna od urodzenia zmaga się z nowotworem i bardzo cierpi. Prognozy nie są optymistyczne, ale nikt nie zamierza się poddawać. Konsultacje w amerykańskiej placówce do duża nadzieja dla dziewczynki i jej rodziców.

Dlatego warto pojawić się na pikniku, warto wesprzeć walkę Zuzi, do czego wszystkich sportowców i kibiców ŁKS-u gorąco zachęcamy.

Więcej informacji: kawalek-nieba.pl/zuzanka-rybarczyk/


Pomóc Zuzance można dokonując wpłaty na konto:

  • Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
  • Bank BZ WBK
  • 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
  • Tytułem: “1629 pomoc dla Zuzanki Rybarczyk”

Wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Zuzanka:

  • Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
  • PL31109028350000000121731374
  • swift code: WBKPPLPP
  • Bank Zachodni WBK
  • Title: “1629 Help for Zuzanka Rybarczyk”
POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]