Klub

Dziś premiera „ŁKS od nowa” na antenie Radia Łódź!

13.09.2018

13.09.2018

Dziś premiera „ŁKS od nowa” na antenie Radia Łódź!

fot. Sebastian Szwajkowski / Radio Łódź

ŁKS rozpoczął projekt z Radiem Łódź, którego owocem będzie audycja radiowa poświęcona najstarszemu łódzkiemu klubowi. Już dziś o godz. 13.15 premiera programu, a gościem red. Piotra Andrzejczaka będzie prezes Tomasz Salski.

Audycja „ŁKS od nowa” pojawiać się będzie cyklicznie, w każdy czwartek na antenie Radia Łódź. W jej ramach łódzcy kibice będą mogli wysłuchać ciekawych dyskusji na temat ich klubu, a że te będą interesujące gwarantuje osoba prowadzącego. Redaktor Piotr Andrzejczak to znany i bardzo ceniony w naszym mieście dziennikarz radiowy, on też od wielu lat relacjonuje pojedynki ełkaesiaków na antenie Radia Łódź.

Jego pierwszym gościem będzie prezes Tomasz Salski, a początek audycji już dziś (tj w czwartek) o godzinie 13.15. Audycję będziecie mogli śledzić na częstotliwości 99,2 MHz a także na stronie internetowej Radia Łódź.