Klub

Pierwsza edycja akcji WF z ŁKS na mecie!

16.02.2023

16.02.2023

Pierwsza edycja akcji WF z ŁKS na mecie!

Pierwsza odsłona akcji „WF z ŁKS-em” już za nami! W rywalizacji na najlepszą frekwencję na lekcjach wychowania fizycznego wzięło udział 18 szkół i 2,8 tys. uczniów. W tym tygodniu zwycięzcom przekazaliśmy nagrody w postaci projektorów multimedialnych ufundowanych przez agencję marketingową Melmak. Nagrody od Goal.pl, eFanshop oraz naszego klubu wkrótce również trafią do wyróżnionych uczestników akcji.

18 szkół, 2800 uczniów, 122 klas i koniec końców 134 uczniów ze stuprocentową frekwencją na lekcjach wychowania fizycznego! No powiedzcie, że nie było warto…

Najlepsi okazali się uczniowie klasy 5b ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. Orląt Lwowskich w Łodzi (100%!), klasy 6a ze Szkoły Podstawowej w Lipinach (94,13%) oraz 4b ze Szkoły Podstawowej nr 38  im. dr. H. Jordana w Łodzi (92,85%) i właśnie przedstawicielom tych placówek wręczyliśmy w tym tygodniu nagrody główne, czyli projektory multimedialne ufundowane przez agencję marketingową Melmak.

To nie wszystko, bo jesteśmy w trakcie rozdawania pozostałych nagród, w tym 100 karnetów na mecze ŁKS-u, 60 workopleców i 60 piórników ufundowanych przez Goal.pl i eFanshop, które trafią w sumie do aż 220 uczniów z najlepszą frekwencją.

Przypominamy, że latem zainspirowani akcją „Stop zwolnieniom z WF-u” postanowiliśmy zaktywizować uczniów podstawówek z naszego regionu. Dzięki inicjatywie #WFzŁKS zdołaliśmy udowodnić, że wychowanie fizyczne nadal jest najlepszą spośród szkolnych lekcji i nie opłaca się jej opuszczać. Co więcej, akcja WF z ŁKS-em była nie tylko rywalizacją na frekwencję.  Z uczniami osiemnastu szkół, uczestnikami zabawy, w trakcie specjalnych pokazowych lekcji spotkało 25 piłkarzy i 3 trenerów ŁKS-u oraz przedstawiciele naszego partnera medycznego, kliniki „Esse dla zdrowia”.

Wszystkim uczestnikom akcji #WFzŁKS dziękujemy za sportową rywalizację, ogromne zaangażowanie i przede wszystkim ciepłe przyjęcie naszej inicjatywy. To zapewne nie ostatnie nasze słowo w tym temacie, więc trzymajcie rękę na pulsie. Do jesieni!

Uczestnicy akcji WF z ŁKS-em:

 • Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach
 • Szkoła Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w Łodzi
 • Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Skłodowskiej-Curie w Aleksandrowie Łódzkim
 • Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich w Łodzi
 • Szkoła Podstawowa nr 10 im. M. Reja w Piotrkowie Trybunalskim
 • Szkoła Podstawowa nr 26 im. Armii „Łódź” wraz z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Łodzi
 • Szkoła Podstawowa nr 35 im. M. Piechala w Łodzi
 • Szkoła Podstawowa nr 38 im. dr. H. Jordana w Łodzi
 • Szkoła Podstawowa nr 46 im. J. Chełmońskiego w Łodzi
 • Szkoła Podstawowa nr 54 im. K. Makuszyńskiego w Łodzi
 • Szkoła Podstawowa nr 61 im. św. Franciszka z Asyżu w Łodzi
 • Szkoła Podstawowa nr 84 w Łodzi
 • Szkoła Podstawowa Nr 138 im. L. Staffa w Łodzi
 • Szkoła Podstawowa nr 173 im. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej w Łodzi
 • Szkoła Podstawowa nr 182 im. T. Zawadzkiego „Zośki” w Łodzi
 • Szkoła Podstawowa nr 192 im. prof. H. Radlińskiej w Łodzi
 • Zespół Szkolno-Przedszkolny im. dr. H. Jordana w Ksawerowie