Pięciu trenowało indywidualnie. Przygotowania do meczu z Górnikiem

Pięciu trenowało indywidualnie. Przygotowania do meczu z Górnikiem

Piłkarze ŁKS-u rozpoczęli przygotowania do sobotniego meczu z Górnikiem Łęczna. Podczas dzisiejszych zajęć pięciu zawodników trenowało indywidualnie, ale już jutro część z nich dołączy do kolegów.

W poniedziałek ełkaesiacy skupili się na regeneracji po całym poprzednim mikrocyklu treningowym i przede wszystkim niedzielnym meczu z Puszczą Niepołomice (3:2), natomiast dzisiaj (tj. we wtorek) rozpoczęli przygotowania do bardzo ważnego starcia z szóstym w tabeli Fortuna 1 Ligi Górnikiem Łęczna.

Podczas wtorkowych zajęć, które odbyły się w ośrodku treningowym Akademii ŁKS przy ul. Krańcowej, trener Ireneusz Mamrot miał do dyspozycji niemal wszystkich zawodników. Mocno poobijani w trakcie spotkania z Puszczą Niepołomice – Maciej Dąbrowski i Pirulo – trenowali dziś indywidualnie, ale już jutro powinni dołączyć do kolegów. Indywidualne zajęcia mieli ponadto Samuel Corral, Jakub Tosik oraz Piotr Janczukowicz (ten ostatni wziął też udział w kilku ćwiczeniach z drużyną).

Dodajmy, że w najbliższą sobotę żaden z naszych piłkarzy nie musi pauzować ze względu na nadmiar kartek. Zagrożeni taką przymusową pauzą są Maciej Dąbrowski (11 żółtych kartek na koncie, więc następna będzie skutkowała dwoma meczami przerwy), Michał Trąbka, Jan Sobociński i Maksymilian Rozwandowicz (7 żółtych kartek na koncie) oraz Antonio Dominguez, Przemysław Sajdak i Carlos Moros Gracia (3 żółte kartki).

W środę, czwartek i piątek łodzianie mają w planach po jednym treningu dziennie, natomiast w sobotę przed południem odbędzie się rozruch. Kilka godzin później ełkaesiacy zmierzą się na własnym stadionie (i tym razem już w obecności swoich kibiców!) z zespołem z województwa lubelskiego. Początek meczu z Górnikiem Łęczna o godz. 19.08.