Aktualności

Patryk Gryckiewicz sędzią meczu z GKS Tychy

2
18 / 11 / 2021

fot. Radosław Jóźwiak / Cyfrasport

Arbitrem niedzielnego meczu ŁKS-u z GKS-em Tychy zaplanowanego w ramach 18. kolejki Fortuna 1 Ligi będzie Patryk Gryckiewicz, który w poprzednim sezonie sędziował dwa mecze z udziałem ełkaesiaków.

Arbiter z Torunia w obecnych rozgrywkach sędziował spotkania na zapleczu ekstraklasy, w trzeciej lidze, a także w Pucharze Polski i w dotąd prowadzonych dziewięciu meczach pokazał 46 żółtych kartek, 3 czerwone kartki, poza tym trzykrotnie wskazał na jedenasty metr.

W poprzednim sezonie Patryk Gryckiewiecz był rozjemcą pucharowego meczu ełkaesiaków z Unią Janikowo, który nasi piłkarze wygrali 2:0, a także przegranego 3:4 ligowego spotkania z Miedzią Legnica.

W niedzielę asystentami Patryka Gryckiewicza będą Maciej Śliwiński i Marcin Sadowski, a sędzią technicznym Mariusz Korpalski. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadają tym razem Krzysztof Jakubik oraz Marek Arys. Pierwszy gwizdek o godz. 12.40.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny