Patryk Gryckiewicz arbitrem meczu z GKS Katowice

14 / 07 / 2022

Pierwszy mecz ŁKS-u w sezonie 2022/23 w ramach rozgrywek Fortuna 1 Ligi poprowadzi Patryk Gryckiewicz.

W ubiegłym sezonie ten 27-letni arbiter tylko raz prowadził spotkanie z udziałem ełkaesiaków. Wówczas nasi piłkarze wygrali w spotkaniu domowym z GKS Tychy 2:0. Ponadto w ubiegłych rozgrywkach Gryckiewicz był rozjemcą w 18 meczach różnego szczebla (Ekstraklasa, 1 liga, Puchar Polski i III liga). Pokazał w nich 94 żółte kartki, 6 czerwonych kartek i podyktował sześć rzutów karnych.

W sobotni wieczór asystentami Patryka Gryckiewicza będą Jakub Winkler i Piotr Podbielski, a sędzią technicznym Albert Różycki. Za system wideoweryfikacji VAR odpowiadać będą Łukasz Kuźma oraz Adam Kupsik. Pierwszy gwizdek o godz. 20.00.