Aktualności

Eliminacje Ligi Mistrzów na stadionie Króla

-4
13 / 07 / 2022

Już w środę 20 lipca mecz eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy Dynamem Kijów a Fenerbahce Stambuł, który odbędzie się na stadionie Króla. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie – wejściówki można nabywać zarówno w kasach, jak i za pośrednictwem internetu.

Po sukcesie organizacyjnym spotkań w Lidze Narodów z udziałem reprezentacji Ukrainy wybór stadionu przy al. Unii 2 na pierwszy mecz pucharowy nowego sezonu był dla przedstawicieli najbardziej utytułowanego ukraińskiego klubu sprawą oczywistą. Zachęceni wspaniałą atmosferą podczas czerwcowych meczów Ukraina – Armenia oraz Ukraina – Irlandia zadecydowali oni, że to właśnie obiekt, z którego na co dzień korzystają piłkarze ŁKS-u, będzie dla graczy wicemistrza Ukrainy najlepszy do rozpoczęcia dwumeczu z wicemistrzem Turcji.

Bilety

Sprzedaż biletów trwa za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl) oraz w kasach (poniżej harmonogram prac kas).

Najtańsze bilety na spotkanie Dynamo – Fenerbahce kosztują 40 złotych (na trybuny za bramkami, oprócz H3). Za 50 złotych można nabyć bilet na tzw. łuki (oprócz A1), a za wejściówki na prostą trzeba będzie zapłacić 60 złotych. Ze sprzedaży wyłączone są sektory A1 i H3, sektor VIP oraz sektor gości, który w całości mają wypełnić sympatycy Fenerbahce. Z tego też względu osobom sympatyzującym z tureckim klubem sugerujemy nabywanie biletów na pobliskie sektory – G i H.


Harmonogram sprzedaży biletów:

  • Niedziela (17 lipca) | godz. 10.00 – 16.00
  • Poniedziałek (18 lipca) | godz. 12.00 – 19.00
  • Wtorek (19 lipca) | godz. 12.00 – 19.00
  • Środa (20 lipca) | godz. 12.00 – 21.00


Informacje dla mediów

Trwa proces akredytacyjny dla przedstawicieli polskich mediów na mecz eliminacji Ligi Mistrzów Dynamo Kijów – Fenerbahce Stambuł, który odbędzie się w środę 20 lipca o godzinie 20:00 na Stadionie Króla. Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem portalu Accredito.com do najbliższego piątku do godziny 11:00.

Każda redakcja może wnioskować maksymalnie o dwie akredytacje – po jednej dla dziennikarza/reportera oraz fotografa/operatora kamery. Po rozpatrzeniu wszystkich wniosków zainteresowane osoby zostaną powiadomione o terminie i miejscu odbioru akredytacji.

Nie wcześniej niż w piątek zostanie też podany dokładny termin przedmeczowej konferencji prasowej, a także informacja o porze oficjalnego przedmeczowego treningu, którego pierwszy kwadrans będzie otwarty dla przedstawicieli mediów.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny