Klub

Kazimierz Moskal po sparingu ze Zniczem Pruszków

09.07.2022

09.07.2022

Kazimierz Moskal po sparingu ze Zniczem Pruszków

Po zremisowanym 1:1 sparingu ze Zniczem Pruszków trener Kazimierz Moskal nie ukrywał w rozmowie z dziennikarzami, że w grze jego zespołu jest jeszcze wiele elementów do poprawy. Szkoleniowiec ŁKS-u jednocześnie zwrócił uwagę na to, że jego podopiecznym ponownie udało się strzelić gola w samej końcówce. – Wiemy nad czym trzeba pracować i dobrze wykorzystamy ten tydzień do startu ligi – podkreślił opiekun „Rycerzy Wiosny”.

Kazimierz Moskal: Spodziewaliśmy się, że ten mecz może tak wyglądać, bo zespoły drugoligowe tak właśnie próbują grać – odpowiedzialnie w obronie i agresywnie. Przez pierwsze pół godziny kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń, potem za dużo było niedokładności i nie potrafiliśmy utrzymać piłki. Po straconej bramce musieliśmy gonić wynik do samego końca i z pewnością cieszy, że potrafiliśmy zdobyć bramkę w samej końcówce. Na pewno nie zobaczyliśmy jeszcze dzisiaj składu, który wyjdzie na mecz ligowy z GKS-em Katowice. Jeszcze kilka wątpliwości pozostało i najbliższy tydzień wykorzystamy, aby optymalnie przygotować zespół do walki o punkty.