Klub

Karnety dla firm. Specjalna oferta dla biznesu

08.07.2022

08.07.2022

Karnety dla firm. Specjalna oferta dla biznesu

Pracodawco, chcesz dodatkowo uhonorować swoich pracowników? Chcesz, aby mogli się oni zintegrować po pracy, przeżywając przy tym wielkie sportowe emocje? Chcesz, aby taki gest nie zrujnował Ci budżetu i abyś mógł wrzucić go sobie w koszt prowadzenia działalności gospodarczej? Zatem nie czekaj i już dziś skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty karnetów dla firm.

Z myślą o osobach prowadzących małe, średnie i duże przedsiębiorstwa przygotowaliśmy ofertę umożliwiającą zakup karnetów na mecze Łódzkiego Klubu Sportowego na sezon 2022/23 na preferencyjnych warunkach. Taki karnet to znakomity prezent dla każdego pracownika i zapewnienie mu świetnej rozrywki w nadchodzących miesiącach. To także wyraźne potwierdzenie docenienia jego codziennej pracy, a przecież nic tak nie wpływa na zwiększenie efektywności załogi jak jasny sygnał w jej stronę, że szef jest zadowolony z wykonania powierzonych zadań.

Każdy karnet, za zakup którego możemy wystawić fakturę na usługę marketingową, to także przepustka do „Łódzkiego Klubu Sukcesu”, czyli jedynej w swoim rodzaju społeczności biznesowej, która zrzesza przedstawicieli firm z różnych branż, ale których łączy jedna miłość i pasja – ta do futbolu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, skontaktuj się z nami: biznes@lkslodz.pl.

Czekamy na Was przy al. Unii 2!