Aktualności

Zapisz się do Cosinusa. Odbierz karnet na rundę wiosenną

1
12 / 01 / 2022

Jedna z największych i do tego bezpłatnych sieci ogólnopolskich szkół dla dorosłych i młodzieży znów przygotowała specjalny upominek dla kibiców ŁKS-u, którzy zapiszą się do Cosinusa na kierunek opiekun medyczny lub uczą się w tej szkole w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych.

Wielokrotnie o tym już wspominaliśmy, ale przypomnimy raz jeszcze, że współpracy Cosinusa z Łódzkim Klubem Sportowym sięga poprzedniego dziesięciolecia. Sieć ogólnopolskich szkół dla dorosłych i młodzieży zawsze angażowała się w życie naszego klubu i nie inaczej będzie przed rundą wiosenną.

Zapisz się do Szkoły i zgarnij karnet!

Jeśli zamierzacie zapisać się do Cosinusa na kierunek: opiekun medyczny lub już się tam uczycie, a także jeśli uczycie się w tej szkole w LO dla dorosłych możecie odebrać karnet ŁKS-u na rundę wiosenną. Wystarczy, że odwiedzicie sekretariat szkoły i zapiszecie się na listę, a Wasza karta kibica ŁKS-u zostanie „naładowana” (zawsze na najbliższy miesiąc), co za tym idzie – na mecze rozgrywane w danym miesiącu wejdziecie bezpłatnie!

Należy przy tym pamiętać, że chęć skorzystania z oferty dedykowanej uczniom Cosinusa należy zgłosić w sekretariacie szkoły odpowiednio wcześniej (Wasza karta kibica zostanie „naładowana” miesiąc do przodu). Po każdym miesiącu lista zgłoszonych jest weryfikowana przez klub, więc osoby, który wyraziły chęć skorzystania z oferty, a nie będą z niej korzystać zostaną z rzeczonej listy usunięte. Ci spośród kibiców, którzy jeszcze nie posiadają karty kibica, a pragną skorzystać z oferty będą musieli odebrać ją w kasie przy stadionie (jednorazowy koszt – 10 zł).

Z oferty może skorzystać każdy, kto zapisze się do sieci ogólnopolskich szkół Cosinus na kierunek: opiekun medyczny oraz uczniowie LO dla dorosłych.

„Angażowanie się w łódzki sport daje dużo satysfakcji”

Cosinus towarzyszył ełkaesiakom w ekstraklasie i pierwszej lidze, ale i wspierał najstarszy łódzki klub także wówczas, gdy występowaliśmy na niższych poziomach rozgrywkowych, co tylko udowadnia, że mamy do czynienia z lojalnym, a do tego świetnie rozwijającym się partnerem biznesowym.

– Współpraca z klubem ŁKS to już wieloletnia tradycja. Angażowanie się w łódzki sport daje nam bardzo dużo satysfakcji. Wspieramy klub razem z naszymi słuchaczami, którzy bardzo chętnie korzystają z bezpłatnych karnetów, obowiązujących na kierunku Opiekun Medyczny. W tej współpracy nie ma przegranych! – mówi Jarosław Łukowicz, prezes Cosinusa.

Cosinus to znana w naszym kraju i ceniona sieć ogólnopolskich szkół medycznych, policealnych, licealnych i młodzieżowych (Cosinus Young 15+), oferująca edukację na poziomie szkół średnich, wyższych oraz ponadpodstawowych.

Zatrudniona w szkole kadra nauczycielska to członkowie Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Swoje szkoły Cosinus posiada w ponad czterdziestu polskich miastach.

Dowiedz się więcej – cosinus.plSponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny