Organizacyjnie przed meczem z Zagłębiem Sosnowiec

30 / 09 / 2022

Garść najważniejszych informacji organizacyjnych przed piątkowym meczem ŁKS-u z Zagłębiem Sosnowiec.

Spotkanie ŁKS-u z Zagłębiem Sosnowiec rozpocznie się w piątek 30 września o godz. 18. Trybuny Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla w al. Unii 2 zostaną otwarte dla kibiców oraz przedstawicieli mediów o godz. 16:30. Pragniemy zauważyć, że w tym samym terminie w sąsiadującej ze stadionem Łódź Sport Arenie odbywać się będą mecze Mistrzostw Świata w siatkówce kobiet, co może wpłynąć m.in. na dostępność miejsc parkingowych i organizację ruchu wewnątrz oraz w okolicach kompleksu przy al. Unii Lubelskiej.

Bilety w sprzedaży

Bilety na mecz ŁKS-u z Zagłębiem Sosnowiec zakupicie cały czas za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a także w kasach stacjonarnych znajdujących się od strony al. Unii, w których w dniu meczu będziemy na Was czekać od godz. 15 (tu płatność gotówką lub kartą).

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów na mecze ŁKS-u znajdziesz tutaj: FAQ

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Instrukcja zakupu biletu:

1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
  2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec”
  3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
  4. Potwierdź swoje dane i zaznacz pole „Bilet do samodzielnego wydruku”
  5. Wybierz typ biletu
  6. Kliknij „Rezerwuję i płacę”
  7. Wybierz sposób płatności
  8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego NIE jest traktowane jako bilet wstępu.

Wejście na obiekt dla kibiców

• Dla kibiców z B1/B2 – wejście przy parku, po prawej stronie biurowca
  • Dla kibiców z F4/F5/F6 – przy parku, bliżej al. Unii, po lewej stronie biurowca
  • Dla kibiców z B3/B4/D1/D2 – wejście od al. Unii, znajduje się na lewo od herbu
  • Dla kibiców z D3/D4/F1/F2/F3 – wejście od al. Unii, znajduje się na prawo od herbu
  • Dla kibiców z D5 (sektor dla kibiców niepełnosprawnych) – wejście od al. Unii, znajduje się pod herbem

Ważne! Uniknijmy kolejek. Kibice wchodzący na stadion mogą skorzystać ze wszystkich kołowrotków, które są dostępne przy danym wejściu.

PARKING | Do dyspozycji kibiców jest płatny parking „P1” (wjazd od al. Unii). Opłata wg stawek operatora obiektu. W tym samym terminie w sąsiadującej ze stadionem Łódź Sport Arenie odbywać się będą mecze Mistrzostw Świata, co może wpłynąć m.in. na dostępność miejsc parkingowych. Zachęcamy do skorzystania z środków transportu miejskiego MPK-Łódź. Nasz stadion jest znakomicie skomunikowany z resztą miasta za sprawą kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych.

Sektor VIP / Skybox

• Wejścia dla posiadaczy wejściówek VIP oraz gości strefy Skybox znajdują się tradycyjnie od strony trybuny zachodniej i zostaną oznaczone.
  • Wcześniej zarezerwowane wejściówki dla gości czekać będą w recepcji sektora VIP od godz. 16:30.
  • Zachęcamy aby wybrać dojazd środkami komunikacji miejskiej lub skorzystać z taksówki. Wjazd na parking P1 (bramą nr 3 i 4) od al. Unii (płatny – opłata wg stawek operatora stadionu).

Informacje dla mediów

Informujemy, że w dniu meczu ŁKS-u z Zagłębiem Sosnowiec ze względu na inne imprezy odbywające się na terenie obiektu przy al. Unii 2 nie będziemy mogli zapewnić miejsc parkingowych dla przedstawicieli mediów, w tym fotoreporterów i operatorów. Sugerujemy skorzystanie z płatnego parkingu P1 (wjazd bramą nr 3 i 4) – opłata wg stawek operatora obiektu.

• Miejsca dla dziennikarzy znajdują się na trybunie prasowej
  • Wejście na trybunę dla przedstawicieli mediów znajduje się na skraju trybuny (pierwsze wejście z lewej strony) i tam też możliwy będzie odbiór akredytacji
  • Wejście dla FOTO uprawnionych do przebywania w trakcie zawodów na murawie odbywa się tunelem przy A1 (kamizelki i akredytacje do odbioru przy wejściu „Media”). Dla fotoreporterów ograniczona liczba miejsc przewidziana jest w strefie za bramkami. Możliwość przejścia z jednej strony boiska na drugą tylko w czasie przerwy, gdy na murawie nie będzie zawodników i sędziów. Wejście na murawę odbywać się będzie tunelem od strony Parku na Zdrowiu. Obowiązuje całkowity zakaz przebywania przy strefie ławek oraz w tunelu.
  • Akredytację na mecz z Zagłębiem Sosnowiec można odebrać w punkcie odbioru akredytacji (wejście oznaczone tabliczką MEDIA – najbliżej Parku na Zdrowiu). Aby odebrać swoją akredytację jednorazową, należy okazać ważną legitymację prasową lub dokument potwierdzający tożsamość ze zdjęciem.