Aktualności

Organizacyjnie przed meczem z Zagłębiem Sosnowiec

1
30 / 09 / 2022

Garść najważniejszych informacji organizacyjnych przed piątkowym meczem ŁKS-u z Zagłębiem Sosnowiec.

Spotkanie ŁKS-u z Zagłębiem Sosnowiec rozpocznie się w piątek 30 września o godz. 18. Trybuny Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla w al. Unii 2 zostaną otwarte dla kibiców oraz przedstawicieli mediów o godz. 16:30. Pragniemy zauważyć, że w tym samym terminie w sąsiadującej ze stadionem Łódź Sport Arenie odbywać się będą mecze Mistrzostw Świata w siatkówce kobiet, co może wpłynąć m.in. na dostępność miejsc parkingowych i organizację ruchu wewnątrz oraz w okolicach kompleksu przy al. Unii Lubelskiej.


Bilety w sprzedaży

Bilety na mecz ŁKS-u z Zagłębiem Sosnowiec zakupicie cały czas za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a także w kasach stacjonarnych znajdujących się od strony al. Unii, w których w dniu meczu będziemy na Was czekać od godz. 15 (tu płatność gotówką lub kartą).

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów na mecze ŁKS-u znajdziesz tutaj: FAQ

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Instrukcja zakupu biletu:

 1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
 2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec”
 3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
 4. Potwierdź swoje dane i zaznacz pole „Bilet do samodzielnego wydruku”
 5. Wybierz typ biletu
 6. Kliknij „Rezerwuję i płacę”
 7. Wybierz sposób płatności
 8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego NIE jest traktowane jako bilet wstępu.

Wejście na obiekt dla kibiców

 • Dla kibiców z B1/B2 – wejście przy parku, po prawej stronie biurowca
 • Dla kibiców z F4/F5/F6 – przy parku, bliżej al. Unii, po lewej stronie biurowca
 • Dla kibiców z B3/B4/D1/D2 – wejście od al. Unii, znajduje się na lewo od herbu
 • Dla kibiców z D3/D4/F1/F2/F3 – wejście od al. Unii, znajduje się na prawo od herbu
 • Dla kibiców z D5 (sektor dla kibiców niepełnosprawnych) – wejście od al. Unii, znajduje się pod herbem

Ważne! Uniknijmy kolejek. Kibice wchodzący na stadion mogą skorzystać ze wszystkich kołowrotków, które są dostępne przy danym wejściu.

PARKING | Do dyspozycji kibiców jest płatny parking „P1” (wjazd od al. Unii). Opłata wg stawek operatora obiektu. W tym samym terminie w sąsiadującej ze stadionem Łódź Sport Arenie odbywać się będą mecze Mistrzostw Świata, co może wpłynąć m.in. na dostępność miejsc parkingowych. Zachęcamy do skorzystania z środków transportu miejskiego MPK-Łódź. Nasz stadion jest znakomicie skomunikowany z resztą miasta za sprawą kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych.

Sektor VIP / Skybox

 • Wejścia dla posiadaczy wejściówek VIP oraz gości strefy Skybox znajdują się tradycyjnie od strony trybuny zachodniej i zostaną oznaczone.
 • Wcześniej zarezerwowane wejściówki dla gości czekać będą w recepcji sektora VIP od godz. 16:30.
 • Zachęcamy aby wybrać dojazd środkami komunikacji miejskiej lub skorzystać z taksówki. Wjazd na parking P1 (bramą nr 3 i 4) od al. Unii (płatny – opłata wg stawek operatora stadionu).

Informacje dla mediów

Informujemy, że w dniu meczu ŁKS-u z Zagłębiem Sosnowiec ze względu na inne imprezy odbywające się na terenie obiektu przy al. Unii 2 nie będziemy mogli zapewnić miejsc parkingowych dla przedstawicieli mediów, w tym fotoreporterów i operatorów. Sugerujemy skorzystanie z płatnego parkingu P1 (wjazd bramą nr 3 i 4) – opłata wg stawek operatora obiektu.

 • Miejsca dla dziennikarzy znajdują się na trybunie prasowej
 • Wejście na trybunę dla przedstawicieli mediów znajduje się na skraju trybuny (pierwsze wejście z lewej strony) i tam też możliwy będzie odbiór akredytacji
 • Wejście dla FOTO uprawnionych do przebywania w trakcie zawodów na murawie odbywa się tunelem przy A1 (kamizelki i akredytacje do odbioru przy wejściu „Media”). Dla fotoreporterów ograniczona liczba miejsc przewidziana jest w strefie za bramkami. Możliwość przejścia z jednej strony boiska na drugą tylko w czasie przerwy, gdy na murawie nie będzie zawodników i sędziów. Wejście na murawę odbywać się będzie tunelem od strony Parku na Zdrowiu. Obowiązuje całkowity zakaz przebywania przy strefie ławek oraz w tunelu.
 • Akredytację na mecz z Zagłębiem Sosnowiec można odebrać w punkcie odbioru akredytacji (wejście oznaczone tabliczką MEDIA – najbliżej Parku na Zdrowiu). Aby odebrać swoją akredytację jednorazową, należy okazać ważną legitymację prasową lub dokument potwierdzający tożsamość ze zdjęciem.


Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny