Organizacyjnie przed meczem ze Skrą Częstochowa

26 / 11 / 2021

W piątek ŁKS zmierzy się na stadionie Króla ze Skrą Częstochowa, która oficjalnie będzie gospodarzem zawodów. Prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacjami związanymi z organizacją spotkania i przypominamy, że karnety nie obejmują tego meczu.

Spotkanie Skry Częstochowa z ŁKS-em rozpocznie się w piątek 26 listopada o godz. 18. Trybuna Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla przy al. Unii 2 zostanie otwarta dla kibiców oraz przedstawicieli mediów o godz. 16.

Cennik biletów na mecz ze Skrą (piątek, 26 listopada, godz. 18)

Spotkanie 19. kolejki (Skra – ŁKS) pierwotnie miało zostać rozegrane na wyjeździe, ale na prośbę naszego rywala odbędzie się w Łodzi. Oficjalnie gospodarzem meczu będzie Skra. Z tego względu spotkanie to nie wchodzi w ramy karnetu, ale karnetowicze zobaczą je w niższej cenie.

• Bez karnetu: A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 30 zł (normalny), 20 zł (ulgowy – dla kobiet i seniorów 65+)
  • Z karnetem na cały sezon, rundę jesienną lub Fanatyk: A1 /  B1 / B2 / B3 / B4 / C1: 25 zł (normalny), 15 zł (ulgowy – dla kobiet i seniorów 65+)
  • Dzieci i młodzież (do 16. roku życia)10 zł (nie dotyczy VIP i VIP GOLD)
  • VIP: 80 zł (normalny) lub 70 zł (normalny dla karnetowiczów), 70 zł (ulgowy) lub 60 zł (ulgowy dla karnetowiczów)
  • VIP GOLD: 150 zł

Prosimy o wydrukowanie biletu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobranie go na telefon (zapisz bilet jako plik PDF i zeskakuj kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego nie jest traktowane jako bilet wstępu.

Instrukcja zakupu biletu przez internet:

1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
  2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Skra Częstochowa”
  3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
  4. Potwierdź swoje dane
  5. Wybierz typ biletu (osoby zaszczepione wybierają typ biletu z dopiskiem „zaszczepiony”)
  6. Przed kliknięciem „rezerwuję i płacę” osoby zaszczepione zaznaczają w lewym dolnym rogu: „POTWIERDZAM, ŻE JESTEM ZASZCZEPIONY PRZECIWKO COVID-19”
  7. Wybierz sposób płatności
  8. Zatwierdź i zakończ zakup

WAŻNE! Jeśli zamierzasz zakupić bilet i jesteś osobą zaczepioną, nie tylko zaznacz w systemie sprzedaży pkt 5 (instrukcja poniżej), ale i koniecznie wybierz opcję biletu „osoba zaszczepiona”, dzięki czemu do ogólnodostępnej puli trafi więcej biletów.

Harmonogram sprzedaży w kasach:

• Piątek | (26 listopada) DZIEŃ MECZU: od godz. 14 do końca pierwszej połowy (kasy od al. Unii)

Wejście na obiekt dla kibiców. Parking – 10 zł

Kibice, którzy zajmują sektory A1/B1/B2 wchodzą na obiekt bramą 1, z kolei ci z sektorów B3/B4/C1 – bramą 2 (w obu przypadkach wejście od strony al. Unii Lubelskiej). Do dyspozycji kibiców jest płatny parking „P1” (od al. Unii) w cenie 10 zł.

Wejścia dla posiadaczy wejściówek VIP oraz gości strefy Skybox znajdują się tradycyjnie od strony trybuny i zostaną oznaczone.

Informacje dla mediów

Zmotoryzowanych przedstawicieli mediów informujemy, że wjazd na dedykowany im parking płatny (10 zł) znajduje się od strony al. Unii (wjazd bramą nr 3 i 4), z kolei wjazd dla dziennikarzy akredytowanych jako „FOTO” lub „TV” – bramą nr 1 od al. Unii (parking P5).

Wejście na trybunę dla przedstawicieli mediów znajduje się na skraju trybuny (pierwsze wejście z lewej strony) i tam też możliwy będzie odbiór akredytacji.

Wejście dla FOTO uprawnionych do przebywania w trakcie zawodów na murawie odbywa się tunelem przy A1 (kamizelki i akredytacje do odbioru przy wejściu „media”).

Pozostałe informacje

Przed wejściem na obiekt dezynfekcję dłoni zapewni służba informacyjna. Przypominamy, że ze względu na okoliczności wszystkie osoby, które pojawią się na meczu ze Skrą Częstochowa zobowiązane są do przestrzegania reżimu sanitarnego. W związku z tym każda osoba przemieszczająca się po terenie obiektu będzie zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych osób oraz bezwzględnego stosowania się do obowiązujących regulaminów. Niestosowanie się do zaleconych przez władze i organizatora zawodów środków bezpieczeństwa grozi zamknięciem obiektu.