Organizacyjnie przed piknikiem i meczem ze Skrą

30.07.2022

Organizacyjnie przed piknikiem i meczem ze Skrą

W sobotę świętujemy 599. urodziny Łodzi najpierw na pikniku rodzinnym, a następnie na meczu ełkaesiaków ze Skrą Częstochowa. Wszystkich, którzy zamierzają pojawić się na tych wydarzeniach, zachęcamy do zapoznania się z ważnymi informacjami.

Spotkanie ŁKS-u ze Skrą Częstochowa rozpocznie się w sobotę 30 lipca o godz. 15. Trybuny Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla w al. Unii 2 zostaną otwarte dla kibiców oraz przedstawicieli mediów półtorej godziny wcześniej.

O godz. 13 w strefie obok stadionu za kasami biletowymi rozpocznie się piknik rodzinny z okazji urodzin naszego miasta. Wstęp na piknik jest bezpłatny. Wstęp na mecz ze Skrą dla posiadaczy biletów lub karnetów.

Bilety w sprzedaży

Bilety na mecz ŁKS-u ze Skrą Częstochowa nadal są dostępne w internetowym systemie sprzedaży (bilety.lkslodz.pl), a także w kasach stacjonarnych (płatność gotówką lub kartą).

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące biletów na mecze ŁKS-u znajdziesz tutaj: FAQ

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Harmonogram sprzedaży biletów na mecz ze Skrą w kasach (kasy od al. Unii – płatność gotówką lub kartą)

• Sobota (30 lipca) | godz. 10.00 – 16.00

Instrukcja zakupu biletu:

1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
  2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – Skra Częstochowa”
  3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
  4. Potwierdź swoje dane (ew. kliknij „Bilet do samodzielnego wydruku/Doładuj moją kartę/Chcę kartę kibica”)
  5. Wybierz typ biletu
  6. Kliknij „Rezerwuję i płacę”
  7. Wybierz sposób płatności
  8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego NIE jest traktowane jako bilet wstępu.

Wejście na obiekt dla kibiców

• Dla kibiców z B1/B2 – wejście przy parku, po prawej stronie biurowca
  • Dla kibiców z F4/F5/F6 – przy parku, bliżej al. Unii, po lewej stronie biurowca
  • Dla kibiców z B3/B4/D1/D2 – wejście od al. Unii, znajduje się na lewo od herbu
  • Dla kibiców z D3/D4/F1/F2/F3 – wejście od al. Unii, znajduje się na prawo od herbu
  • Dla kibiców z D5 (sektor dla kibiców niepełnosprawnych) – wejście od al. Unii, znajduje się pod herbem

PARKING | Do dyspozycji kibiców jest płatny parking „P1” (wjazd od al. Unii). Opłata wg stawek operatora obiektu. Przy okazji zachęcamy do skorzystania z środków transportu miejskiego MPK-Łódź. Nasz stadion jest znakomicie skomunikowany z resztą miasta za sprawą kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych.

Sektor VIP / Skybox

• Wejścia dla posiadaczy wejściówek VIP oraz gości strefy Skybox znajdują się tradycyjnie od strony trybuny zachodniej i zostaną oznaczone.
  • Wcześniej zarezerwowane wejściówki dla gości czekać będą w recepcji sektora VIP od godz. 13.30.
  • Zachęcamy aby wybrać dojazd środkami komunikacji miejskiej lub skorzystać z taksówki. Wjazd na parking P1 (bramą nr 3 i 4) od al. Unii (płatny – opłata wg stawek operatora stadionu).

Informacje dla mediów

Zmotoryzowanych przedstawicieli mediów informujemy, że wjazd na dedykowany im parking płatny „P1” (opłata wg stawek operatora stadionu) znajduje się od strony al. Unii (wjazd bramą nr 3 i 4), z kolei wjazd dla dziennikarzy akredytowanych jako „FOTO” lub „TV” – bramą nr 1 od al. Unii i jest oznaczony jako „P5”.

• Wejście na trybunę dla przedstawicieli mediów znajduje się na skraju trybuny (pierwsze wejście z lewej strony) i tam też możliwy będzie odbiór akredytacji,
  • Wejście dla FOTO uprawnionych do przebywania w trakcie zawodów na murawie odbywa się tunelem przy A1 (kamizelki i akredytacje do odbioru przy wejściu „Media”);

Piknik rodzinny z okazji urodzin Łodzi (początek o godz. 13)

• strefa R-GOL.com z boiskami i animacjami
  • strefa forBET z boiskami, grą FIFA
  • dmuchaniec