Klub

Kazimierz Moskal przed Skrą Częstochowa

29.07.2022

29.07.2022

Kazimierz Moskal przed Skrą Częstochowa

– Stać nas, żeby grać lepiej. Potrzebujemy serii dobrych spotkań w naszym wykonaniu i czasu na zgranie – powiedział trener Kazimierz Moskal przed sobotnim meczem łodzian ze Skrą Częstochowa.

Kazimierz Moskal (trener ŁKS-u): Jestem bardzo wymagający i nawet jeśli zespół wygrałby w Tychach 3:0 znalazłbym rzeczy, które należy poprawić. Stać nas, żeby grać lepiej. Potrzebujemy serii dobrych spotkań w naszym wykonaniu i czasu na zgranie. Na to, żeby automatyzmy zaczęły działać, bo w zespole pojawiło się kilku nowych zawodników. Chcemy teraz trochę inaczej grać, więc to wymaga cierpliwości. Skra jest zespołem dobrze zorganizowanym w defensywie i niewygodnym rywalem. Spodziewamy się trudnego meczu, bo w tym elemencie, a mam na myśli defensywę, Skra jest bardzo konsekwentna, w dodatku groźna w kontrataku.