Organizacyjnie przed meczem ze Śląskiem Wrocław

16.08.2020

Organizacyjnie przed meczem ze Śląskiem Wrocław

W niedzielę ełkaesiacy zainaugurują nowy sezon meczem 1/32 finału Pucharu Polski ze Śląskiem Wrocław. Kibiców oraz przedstawicieli mediów prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacjami związanymi z organizacją tego spotkania.

Pucharowe starcie ŁKS-u ze Śląskiem Wrocław rozpocznie się w niedzielę 16 sierpnia o godz. 20:30. Trybuna stadionu w al. Unii 2 zostanie otwarta dla kibiców oraz przedstawicieli mediów dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem arbitra, czyli o godz. 18.30.

Informacje dla kibiców i gości VIP

Nadal można zakupić wejściówkę na pucharowy mecz ze Śląskiem Wrocław. W tym celu w systemie sprzedaży biletów na stronie bilety.lkslodz.pl należy wybrać: „Mecz ŁKS Łódź – Śląsk Wrocław”, a po dokonaniu transakcji pobrać bilet na telefon lub wydrukować (zakładka „Moje bilety”). Przed pobraniem biletu prosimy, aby dokładnie sprawdzić, czy jest na nim wskazany sektor, rząd i miejsce. Sprzedaż internetowa (kasy stacjonarne są w niedzielę nieczynne ze względu na zalecenia dyrektywy sanepidu) potrwa do zakończenia pierwszej połowy.

Do dyspozycji kibiców, zgodnie z decyzją władz będzie 50 proc. miejsc na trybunie (liczone po odjęciu sektorów wyłącznych ze sprzedaży oraz strefy buforowej). Parking dla kibiców jest oznaczony jako „P1” (wjazd bramą 3 i 4 od strony al. Unii) i płatny (5 zł).

Kibice, którzy posiadają bilety na sektory A1/B1/B2 wchodzą na obiekt bramą 1, z kolei ci, którzy kupili wejściówki na sektory B3/B4/C1 – bramą 2 (w obu przypadkach wejście od strony al. Unii Lubelskiej).

Wejścia dla posiadaczy wejściówek VIP oraz gości strefy Skybox znajdują się tradycyjnie od strony trybuny i zostaną oznaczone.

Wszystkich kibiców zachęcamy, aby nie zwlekać z wejściem na stadion, unikać skupisk, zachowywać bezpieczny dystans, a po wejściu na obiekt kierować się niezwłocznie na wskazane na bilecie miejsca.

Informacje dla mediów

Zmotoryzowanych przedstawicieli mediów informujemy, że wjazd na dedykowany im parking znajduje się od strony al. Unii Lubelskiej i jest oznaczony jako „P5” (wjazd bramą nr 1). Wejście na trybunę dla przedstawicieli mediów znajduje się na skraju trybuny (pierwsze wejście z lewej strony) i tam też możliwy będzie odbiór akredytacji. Dziennikarze wracają tym samym na „starą” trybunę prasową, gdzie będzie miejsce również dla fotoreporterów.

Przed wejściem na stadion ochrona podda każdego kibica pomiarowi temperatury (osoby z temperaturą powyżej 37,2 °C nie zostaną wpuszczone na obiekt, podobnie jak i osoby nie posiadające maseczki ochronnej). Dezynfekcję dłoni zapewni służba informacyjna.

Przypominamy, że ze względu na okoliczności wszystkie osoby, które pojawią się na meczu ze Śląskiem Wrocław zobowiązane są do przestrzegania reżimu sanitarnego. W związku z tym każda osoba przez czas trwania imprezy masowej będzie zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych osób oraz bezwzględnego stosowania się do obowiązujących regulaminów. Niestosowanie się do zaleconych przez władze i organizatora zawodów środków bezpieczeństwa grozi zamknięciem obiektu.