Organizacyjnie przed meczem z GKS Katowice

16.07.2022

Organizacyjnie przed meczem z GKS Katowice

W sobotni wieczór zainaugurujemy nowy sezon Fortuna 1 Ligi. Wszystkich, którzy zamierzają pojawić się na trybunach stadionu Króla na meczu ŁKS-u z GKS-em Katowice, zachęcamy do zapoznania się z ważnymi informacjami związanymi z organizacją spotkania.

Spotkanie ŁKS-u z GKS-em Katowice rozpocznie się w sobotę 16 lipca o godz. 20. Trybuny Stadionu Miejskiego im. Władysława Króla w al. Unii 2 zostaną otwarte dla kibiców oraz przedstawicieli mediów o godz. 18:30 i zachęcamy, żeby nie zwlekać z zajęciem swoich miejsc na ostatnią chwilę, co pomoże uniknąć kolejek.

Ostatnia szansa na zakup karnetu

Karnety oraz bilety na spotkanie ŁKS-u z GKS-em Katowice są dostępne w internetowym systemie sprzedaży (bilety.lkslodz.pl) a także w kasie biletowej (płatność gotówką lub kartą) od strony al. Unii (szczegółowy harmonogram otwarcia kas poniżej).

Informujemy, że tym razem po zakończeniu pierwszego meczu ligowego na własnym stadionie nie będzie już możliwości kupna karnetu ani na rundę jesienną, ani na cały sezon 2022/23. Dlatego zachęcamy, aby nie zwlekać z zakupem wejściówki całosezonowej, której koszt w przeliczeniu na jedno spotkanie wychodzi dużo korzystniej niż przy zakupie pojedynczych wejściówek na każde z ligowych wydarzeń (nawet przy założeniu nieobecności na kilku meczach).

* BILET ULGOWY (kobiety, seniorzy od 65 lat, młodzież do 18 lat, niepełnosprawni), DZIECIĘCY (dzieci do 13 lat), DARMOWY (dzieci do 4 lat)

Sprzedaż w kasach stacjonarnych (kasy od al. Unii – płatność gotówką lub kartą)

• Sobota (16 lipca) | godz. 15.00 – 21.00

Instrukcja zakupu biletu:

1. Zaloguj się na swoim profilu w systemie sprzedaży biletów (bilety.lkslodz.pl)
  2. Wybierz imprezę: „ŁKS Łódź – GKS Katowice”
  3. Wybierz miejsce (czerwone miejsca są zajęte)
  4. Potwierdź swoje dane (ew. kliknij „Bilet do samodzielnego wydruku/Doładuj moją kartę/Chcę kartę kibica”)
  5. Wybierz typ biletu
  6. Kliknij „Rezerwuję i płacę”
  7. Wybierz sposób płatności
  8. Zatwierdź i zakończ zakup

Bilety należy wydrukować w domu (wejdź w zakładkę „Moje bilety” i kliknij ikonę drukarki przy nazwie meczu) lub pobrać na telefon (czyli zapisać bilet jako plik PDF i zeskanować kod kreskowy z telefonu przy bramce wejściowej na stadion). Potwierdzenie zakupu bez kodu kreskowego NIE jest traktowane jako bilet wstępu.

Wejście na obiekt dla kibiców

• Dla kibiców z B1/B2 – wejście przy parku, po prawej stronie biurowca
  • Dla kibiców z F4/F5/F6 – przy parku, bliżej al. Unii, po lewej stronie biurowca
  • Dla kibiców z B3/B4/D1/D2 – wejście od al. Unii, znajduje się na lewo od herbu
  • Dla kibiców z D3/D4/F1/F2/F3 – wejście od al. Unii, znajduje się na prawo od herbu
  • Dla kibiców z D5 (sektor dla kibiców niepełnosprawnych) – wejście od al. Unii, znajduje się pod herbem

PARKING | Do dyspozycji kibiców jest płatny parking „P1” (wjazd od al. Unii). Opłata wg stawek operatora obiektu. Przy okazji zachęcamy do skorzystania z środków transportu miejskiego MPK-Łódź. Nasz stadion jest znakomicie skomunikowany z resztą miasta za sprawą kilkunastu linii autobusowych i tramwajowych.

Sektor VIP / Skybox

• Wejścia dla posiadaczy wejściówek VIP oraz gości strefy Skybox znajdują się tradycyjnie od strony trybuny zachodniej i zostaną oznaczone,
  • Wcześniej zarezerwowane wejściówki dla gości czekać będą w recepcji sektora VIP od godz. 18.30,
  • Zachęcamy aby wybrać dojazd środkami komunikacji miejskiej lub skorzystać z taksówki. Wjazd na parking P1 (bramą nr 3 i 4) od al. Unii (płatny – opłata wg stawek operatora stadionu);

Informacje dla mediów

Zmotoryzowanych przedstawicieli mediów informujemy, że wjazd na dedykowany im parking płatny „P1” (opłata wg stawek operatora stadionu) znajduje się od strony al. Unii (wjazd bramą nr 3 i 4), z kolei wjazd dla dziennikarzy akredytowanych jako „FOTO” lub „TV” – bramą nr 1 od al. Unii i jest oznaczony jako „P5”.

• Wejście na trybunę dla przedstawicieli mediów znajduje się na skraju trybuny (pierwsze wejście z lewej strony) i tam też możliwy będzie odbiór akredytacji,
  • Wejście dla FOTO uprawnionych do przebywania w trakcie zawodów na murawie odbywa się tunelem przy A1 (kamizelki i akredytacje do odbioru przy wejściu „Media”);

Strefa kibica forBET

O godz. 18.30 obok stadionu wystartuje strefa kibica forBET. Nasz sponsor znów przygotował masę atrakcji, konkursy z nagrodami, piłkarzyki i grę wideo FIFA. Warto spotkać się tam przed meczem!