Klub

Opcja zwalniania miejsc na mecze ŁKS-u już dostępna

17.07.2019

17.07.2019

Opcja zwalniania miejsc na mecze ŁKS-u już dostępna

Długo oczekiwana zmiana wreszcie stała się faktem! Od tego sezonu w systemie sprzedaży można zwolnić miejsce zakupione na najbliższy mecz Łódzkiego Klubu Sportowego. Dotyczy to zarówno posiadaczy całosezonowych karnetów, jak i biletów na poszczególne tylko spotkania.

Dlaczego warto zwolnić miejsce?

Jeśli wiemy, że nie będziemy sami w stanie pojawić się na widowni, dzięki opcji zwolnienia miejsca spotkanie z trybuny będą mogli obejrzeć kibice, dla których zabrakło wejściówek w regularnej sprzedaży. To sprawia, że za każdym razem mecze przy al. Unii 2 będzie mógł oglądać rzeczywisty komplet publiczności – a im więcej dopingujących osób, tym lepsza atmosfera na obiekcie i tym łatwiej piłkarzom jest się wznieść na wyżyny umiejętności. Poza tym, bilet kupiony na zwolnione uprzednio miejsce to dodatkowy zarobek dla klubu.

Jak zwolnić miejsce?

Opcja zwalniania miejsca widnieje po zalogowaniu się użytkownika w systemie w zakładce „Moje bilety” przy danych dotyczących najbliższego meczu – chodzi o ikonkę biletu z krzyżykiem, która znajduje się po skrajnej prawej stronie. Po najechaniu na nią pojawi się komunikat: „Zwolnij miejsce na najbliższe wydarzenie” – z opcją zatwierdzenia lub odrzucenia operacji (TAK lub NIE).

Co się dzieje ze zwolnionym miejscem?

Po zatwierdzeniu całej operacji miejsce zostaje zwolnione i trafia do otwartej sprzedaży. Gdy jeszcze raz będziemy chcieli wcisnąć ten przycisk, na ekranie powinien pojawić się komunikat: „Nie odnaleziono rezerwacji, dla której można zwolnić miejsce”.

Uwaga! Zwolnienie miejsca nie wiąże się z odzyskaniem środków – oddanego miejsca nie można też już odzyskać.

Po każdym spotkaniu klub będzie informować, ile osób zwolniło miejsca na dane widowisko.


KROK 1

KROK 2

KROK 3