Klub

Obejrzyj zapowiedź meczu ŁKS – Lechia w Canal+ Sport

17.07.2019

17.07.2019

Obejrzyj zapowiedź meczu ŁKS – Lechia w Canal+ Sport

W najbliższy czwartek, 18 lipca, punktualnie o godzinie 20:00 na antenie Canal+ Sport zostanie wyemitowany magazyn „Liga gra”, w którym zostanie zapowiedziana pierwsza kolejka nowego sezonu PKO Ekstraklasy. Miło nam poinformować, że najwięcej miejsca w programie zajmie materiał poświęcony właśnie Łódzkiemu Klubowi Sportowemu.

W trwającym około pół godziny magazynie „Liga gra” przed każdą kolejką będziemy co czwartek zapowiadać wszystkie mecze danej serii gier. Jednemu z ośmiu spotkań zawsze będziemy jednak poświęcać więcej uwagi niż innym i tym razem uznaliśmy, że taką właśnie wiodącą potyczką jest starcie ŁKS-u z Lechią Gdańsk – opowiada Adam Westfal, dziennikarz nc+. – Nasza kamera gościła w tym tygodniu na obiekcie w Łodzi, rejestrując przez kilka godzin obrazki z życia drużyny oraz zbierając wypowiedzi osób związanych z klubem. Po tym, co zobaczyliśmy i nagraliśmy, już nie możemy doczekać się inauguracji ligowego sezonu przy al. Unii – dodaje Westfal.