Aktualności

O czym ćwierka Twitter po meczu z GKS Tychy

14
14 / 06 / 2021

W niedzielę ŁKS zremisował 1:1 z GKS-em Tychy. Sprawdziliśmy, co o tym spotkaniu „ćwierkali” na Twitterze łódzcy kibice oraz dziennikarze.

Niedzielny mecz zakończył zmagania ełkaesiaków w ramach zasadniczej części sezonu Fortuna 1 Ligi. Kibice ŁKS-u przyjaźnią się z fanami drużyny z Górnego Śląska, co oczywiście widać i słychać było na stadionie. Co na boisku? Tam nie zabrakło oczywiście wzajemnego szacunku, ale nikt nie odstawiał nogi, dzięki czemu oglądaliśmy ciekawe widowisko.

Piłkarze tak jednej, jak i drugiej drużyny nie zawiedli w niedzielę. Przed przerwą w rolach głównych wystąpili przede wszystkim Arkadiusz Malarz i Konrad Jałocha. Bramkarze nie narzekali na nudę i koniec końców żaden z nich nie dał się zaskoczyć w pierwszej połowie.

Na początku drugiej odsłony niedzielnych zawodów udany kontratak gospodarzy zwieńczył celnym strzałem Sebastian Steblecki.

Ełkaesiacy ruszyli do odrabiania strat. Udało się w doliczonym czasie gry za sprawą pięknego uderzenia Ricardinho z dystansu.

ŁKS zremisował z GKS-em Tychy 1:1, a już w środę oba zespoły rozpoczną zmagania w pierwszej rundzie barażów.Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]