Nowa gra EA SPORTS FIFA 20 z PKO Bank Polski Ekstraklasą

27 / 09 / 2019

Najnowsza edycja najpopularniejszej gry piłkarskiej na świecie ponownie daje możliwość rywalizowania w rozgrywkach PKO Bank Polski Ekstraklasy. EA SPORTS FIFA 20 trafia do sklepów 27 września i siódmy rok z rzędu posiada licencję na najwyższą ligę piłkarską w Polsce.

EA Sports FIFA 20 to jedyny symulator piłki nożnej z PKO Bank Polski Ekstraklasą oraz z występującymi w niej klubami. Oznacza to możliwość gry swoim ulubionym zespołem z rzeczywistym składem. W grze znalazło się miejsce dla wszystkich 16 drużyn występujących w rozgrywkach w sezonie 2019/20 wraz z ich herbami, aktualnymi strojami oraz prawdziwymi zawodnikami.

Wykorzystująca silnik Frostbite™ gra EA SPORTS™ FIFA 20 na PlayStation 4, Xbox One i PC ożywia oba oblicza światowej piłki – prestiż rozgrywek zawodowych i zupełnie nowy realistyczny futbol uliczny w trybie EA SPORTS VOLTA FOOTBALL. FIFA 20 to też wiele innowacji: system piłkarskiej inteligencji tworzy podwaliny pod niespotykany dotąd poziom realizmu rozgrywki, w trybie FIFA Ultimate Team™ można zbudować zespół marzeń na jeszcze więcej sposobów dzięki nowym zadaniom sezonowym i rywalizować w nowych ekscytujących meczach towarzyskich ze znajomymi oraz graczami z całego świata. Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej.

W trybie VOLTA FOOTBALL gra wraca na ulicę i pokazuje tę niepowtarzalną kulturę, kreatywność i wyjątkowy styl spontanicznych spotkań kilku na kilku. Każdy może stworzyć własną postać, wyrazić swój styl i rozgrywać spotkania w różnych swobodnych formatach na nieformalnych arenach z całego świata.

System piłkarskiej inteligencji stanowi całkowitą zmianę podejścia do gry i daje niespotykany dotąd realizm rozgrywki. Wpływa na wszystkie wydarzenia boiskowe: grę z piłką przy nodze, grę bez piłki i samo zachowanie futbolówki. Całość opiera się na trzech filarach: decydujących chwilach (gra z piłką przy nodze), realistycznym przebiegu spotkania (gra bez piłki) i fizyce piłki. W ten sposób gracz znajdzie się w centrum wydarzeń każdego meczu.

Gra EA SPORTS FIFA 20 z PKO Bank Polski Ekstraklasą, reprezentacją Polski oraz polskim komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego dostępna jest na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.