Skrót meczu ŁKS – Arka Gdynia 1:4

21 / 09 / 2019

fot. Artur Kraszewski

W 9. kolejce PKO Ekstraklasy ŁKS przegrał wysoko z Arką Gdynia 1:4. Była to już siódma porażka z rzędu podopiecznych trenera Kazimierza Moskala.

Zobacz skrót tego meczu:

9. kolejka PKO Ekstraklasy / ŁKS Łódź – Arka Gdynia 1:4 (0:2)

• Bramki: 0:1 David Skhirtladze (21), 0:2 David Skhirtladze (43), 1:2 Rafał Kujawa (52), 1:3 Michał Nalepa (58), 1:4 Maciej Jankowski (72)
  • Żółte kartki: Grzesik – Waszczyk
  • Sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
  • Widzów: 5160

Składy:

• ŁKS: Arkadiusz Malarz – Jan Grzesik, Kamil Juraszek, Jan Sobociński, Artur Bogusz, Ricardo Guima (81, Dragoljub Srnić), Łukasz Piątek, Maciej Wolski (46, Michał Trąbka), Jose Antonio Ruiz Pirulo, Daniel Ramirez (81, Piotr Pyrdoł), Rafał Kujawa. Trener: Kazimierz Moskal.
  • Arka Gdynia: Pāvels Šteinbors – Damian Zbozień, Christian Maghoma, Jakb Wawszczyk, Adam Marciniak, Marcin Budziński, Marko Vejinović, Michał Nalepa (78, Adam Deja), Maciej Jankowski (90, Ferndando Puchades), Aser Busuladzic, David Skhirtladze. Trener: Jacek Zieliński.