Aktualności

Komunikat w sprawie wejść dla kibiców

22
20 / 09 / 2019

Z powodu rozpoczętej rozbudowy stadionu przy al. Unii Lubelskiej 2 od jutrzejszego meczu z Arką Gdynia zmienia się sposób wejścia kibiców na poszczególne sektory.

Kibice, którzy posiadają wejściówki na sektory A1, B1 oraz B2 wchodzą na trybunę bramą numer 1 (pierwsza brama od strony Aquaparku „Fala”, obok parku). Wejście na sektory C1, B3 oraz B4 odbywać się będzie bramą obok tzw. strefy kibica (od strony parkingu przy al. Unii Lubelskiej). Osoby wybierające się na sektor VIP wchodzą na obiekt bez zmian.

Wszystkich fanów wybierających się na sobotni mecz z Arką Gdynia prosimy o to, aby w miarę możliwości pojawili się na obiekcie wcześniej. Wejście będą otwarte już od godziny 13:30. Od godziny 12:00 będzie działać tradycyjna strefa kibica firmy „Pan Grill”.

POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]