Aktualności

Niezwyciężeni, rozśpiewani i w ŁKS-ie zakochani

18
03 / 12 / 2018

Jeden z najbardziej oryginalnych prezentów na 110-lecie istnienia Łódzki Klub Sportowy otrzymał od grupy The Bootels, doskonale już zresztą znanej przy Alei Unii 2. Autorzy hitu „Zawsze był i jest ŁKS” tym razem napisali balladę, której słowa i melodia również błyskawicznie powinny zapaść w pamięć każdego sympatyka ŁKS-u.

Oficjalna premiera utworu miała miejsce podczas poniedziałkowej wigilii klubowej, w której udział wzięli nie tylko piłkarze i trenerzy, ale także pozostali pracownicy klubu oraz zaproszeni przedstawiciele świata mediów, polityki, biznesu czy też sztuki. Trwają już prace nad powstaniem teledysku do nowej piosenki, a tymczasem zachęcamy wszystkich, aby zapoznali się z kulisami sesji nagraniowej, która w minionym tygodniu miała miejsce w studiu Radia Łódź. Oprócz Andrzeja „Żuka” Żukowskiego i pozostałych muzyków The Bootels wokalnie przy mikrofonie udzielali się jeszcze byli i obecni sportowcy ŁKS-u – w tym Mirosław Bulzacki, Marek Chojnacki, Michał Kołba, Leszek Lejczyk, Artur Partyka, Maksymilian Rozwandowicz, Marek Saganowski, Katarzyna Sielicka oraz zawodnicy Akademii ŁKS z rocznika 2008.

Cały materiał można zobaczyć tutaj:


POWRÓT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Sponsor strategiczny

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny

[FM_form id="1"]