Nasze wspólne dzieło

05 / 06 / 2020

Przy okazji zbliżającego się meczu ŁKS-u z Jagiellonią Białystok otwieramy naszą galerię sztuki, a w nim aż trzy dzieła do wyboru. W co zainwestujesz?

Także tym razem do wyboru są trzy rodzaje wirtualnych biletów, a decydując się na tę formę wsparcia klubu podpowiesz nam, które z ełkaesiackich „dzieł” – Akademia, pierwsza drużyna a może stadion – jest dla Ciebie najważniejsze.

Jeśli chcecie zainwestować w naszą akcję, zalogujcie się na bilety.lkslodz.pl, kliknijcie w „ŁKS – Jagiellonia”, a na końcu wybierzcie jeden z trzech wariantów:

• Zakupując wirtualny bilet na mecz w cenie 10 zł na sektor A1 i C1 – symbolicznie wspierasz Akademię ŁKS

To dzieło co prawda jeszcze nieznanego autora, ale z gigantycznym potencjałem inwestycyjnym. Nowoczesna forma i bogactwo barw wróży mu świetlaną przyszłość, a koneserom – przy okazji obcowania z tym obrazem – ogromną satysfakcję.

• Zakupując wirtualny bilet za 20 zł na sektory B1, B2, B3, B4 – symbolicznie wspierasz pierwszą drużynę ŁKS

Crème de la crème każdej kolekcji i jednocześnie jego wizytówka. Co prawda ostatnio krytycy narzekają na jego przesadną ornamentykę, ale dzieło łódzko-krakowskich mistrzów pędzla w przyszłości ma być synonimem uniwersalności i satysfakcji każdego konesera sztuki. Warto dać mu szansę.

• Zakupując wirtualny bilet za 30 zł na sektor VIP – symbolicznie wspierasz dzieło budowy stadionu ŁKS

Tak jak koniec wieńczy dzieło, tak to konkretne dzieło, choć jeszcze nieskończone, będzie wkrótce perłą w koronie Waszej kolekcji. Jego ogromny potencjał inwestycyjny zdaniem krytyków sztuki wynika z połączenia nowoczesnej formy i intrygującej treści. Obcowanie z tym dziełem gwarantuje każdemu koneserowi zupełnie nowe doświadczenie. Grzechem byłoby nie zainwestować.

Po opłaceniu biletu i tym samym wsparciu naszej akcji, bilet będzie dostępny do pobrania w systemie sprzedaży w zakładce „Moje bilety”. Koniecznie pochwalcie się nim w sieci i pokażecie wszystkim, co dla Was jest dziś najważniejsze. #Gramyw12!

Przy okazji przypominamy, że nadal można nabywać pamiątkowe karnety oraz tekturowe awatary, bo i Wy możecie dziś tworzyć wielką sztukę na trybunie. Na meczu z Górnikiem pojawiło się ponad pół tysiąca Waszych podobizn!

Ważne! Bilety i karnety te nie upoważniają do wejścia na mecz.