Na Cosinus zawsze można liczyć

31 / 07 / 2020

Jedna z największych i do tego bezpłatnych sieci ogólnopolskich szkół dla dorosłych i młodzieży wspiera ŁKS od wielu lat, więc nie mogło jej zabraknąć także w nowym pierwszoligowym sezonie.

Cosinus od lat wspiera Łódzki Klub Sportowy i bardzo czynnie bierze udział w codziennym życiu najstarszego klubu miasta włókniarzy, aktywnie uczestnicząc w szeregu rozmaitych inicjatyw i akcji. Nie zabraknie go także w nowym pierwszoligowym sezonie ŁKS-u.

– Każdemu życzyłbym takiego sponsora jakim jest Cosinus, który przypomnę, że jest z nami od czwartej ligi, więc wspierał nas od początku odbudowy klubu. ŁKS zawsze mógł liczyć na Cosinus dlatego cieszę się, że nadal będzie z nami, a reklama szkoły pojawi się na spodenkach piłkarzy – powiedział po przedłużeniu umowy ze sponsorem prezes ŁKS-u, Tomasz Salski.

Cosinus to znana w naszym kraju i ceniona sieć ogólnopolskich szkół medycznych, policealnych, licealnych i młodzieżowych (Cosinus Young 15+), oferująca edukację na poziomie szkół średnich, wyższych oraz ponadpodstawowych.

Zatrudniona w szkole kadra nauczycielska to członkowie Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. Swoje szkoły Cosinus posiada w ponad czterdziestu polskich miastach.