Drużyna

Michała Brudnickiego czeka przerwa w grze

16.07.2018

16.07.2018

Michała Brudnickiego czeka przerwa w grze

Tuż przed inauguracją rozgrywek pierwszej ligi urazu doznał bramkarz Łódzkiego Klubu Sportowego Michał Brudnicki.

Naszego nowego, sprowadzonego w przerwie letniej, golkipera pech spotkał podczas sobotniego meczu kontrolnego z Górnikiem Polkowice. Michał Brudnicki doznał urazu stawu kolanowego. Ten niestety jest na tyle poważny, ze wyklucza zawodnika z gry na kilka tygodni.

Michał jest pod opieką lekarzy, którzy dokonują szczegółowej diagnozy i z pewnością pomogą bramkarzowi ŁKS-u dojść do zdrowia. Na tę pomoc Michał może także liczyć ze strony klubu, dlatego jesteśmy pewni, że to złe miłego początki Michała Brudnickiego w Łódzkim Klubie Sportowym. Wszyscy, a więc piłkarze, sztab szkoleniowy, pracownicy, a także kibice, wspierają Michała w powrocie do zdrowia.


Więcej szczęścia miał Kamil Żylski, gdyż jego uraz nie okazał się groźny i zawodnik po kilku dniach przerwy wrócił już do treningów z pełnym obciążeniem.