Drużyna

Mecze rezerw w okręgowym Pucharze Polski już w lipcu

09.07.2020

09.07.2020

Mecze rezerw w okręgowym Pucharze Polski już w lipcu

Znamy terminy meczów dwóch drużyn rezerw ŁKS-u w okręgowym Pucharze Polski. Młodzi ełkaesiacy zmierzą się odpowiednio z Jutrzenką Wartą i LZS-em Justynów.

W środę 15 lipca czwartoligowa drużyna ŁKS II Łódź odrobi zaległości i w ćwierćfinale okręgowego Pucharu Polski zmierzy się z Jutrzenką Wartą (początek o godz. 18). Przypomnijmy, że na szczeblu wojewódzkim po jesieni do ćwierćfinału awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdego okręgu.

Druga drużyna rezerw (ŁKS III Łódź), która jak się okazało zdobyła nieformalny tytuł mistrzowski zespołów występujących w klasie B, we wstępnej rundzie okręgowego Pucharu Polski zagra natomiast w sobotę 25 lipca z LZS-em Justynów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.

Przypominamy, że podopieczni trenera Marcina Matysiaka (czwartoligowy ŁKS II), którzy ligowe zmagania rozpoczną w ostatni weekend lipca, wczoraj (tj. w środę) rozegrali pierwszy sparing po krótkiej przerwie wakacyjnej. ŁKS II Łódź pokonał LKS Różycę 1:0 po golu Mikołaja Lipienia, a w meczu tym wystąpili m.in. 15-letni Julian Mordasiewicz oraz doświadczony Aleksander Ślęzak, który dołączył do sztabu szkoleniowego tego zespołu w roli grającego trenera.

Zespół będący bezpośrednim zapleczem pierwszej drużyny ma w planach jeszcze dwa mecze sparingowe. W sobotę 11 lipca (godz. 11) zagra z LKS-em Kwiatkowice, a 18 lipca (godz. 11) z Nerem Poddębice.