Mecz z Puszczą dopiero w 2022

02 / 12 / 2021

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Mecz ŁKS-u z Puszczą Niepołomice, zaplanowany w ramach 20. kolejki Fortuna 1 Ligi, nie zostanie rozegrany w sobotę 4 grudnia. Spotkanie zostało przełożone na przyszły rok na prośbę naszego rywala.

Ełkaesiacy zamierzali zakończyć ligowe zmagania w 2021 roku sobotnim starciem z Puszczą Niepołomice. Niestety, ze względu na liczbę zawodników naszego rywala objętych kwarantanną (w związku z sytuacją pandemiczną wywołaną COVID-19), mecz został przełożony na prośbę Puszczy Niepołomice i odbędzie się dopiero w 2022 roku.

Informujemy przy tej okazji, że zakupione bilety na mecz ŁKS-u z Puszczą Niepołomice nie tracą ważności (na ten konkretny mecz obowiązywać będą również karnety, w tym ten na rundę jesienną). Wkrótce, kiedy poznamy nowy termin meczu z Puszczą, poinformujemy również o możliwości zwrotu biletów (np. w przypadku, gdy nabywca wejściówki po zapoznaniu się z terminem meczu zechce z niej zrezygnować).