Mecz z GKS Tychy sędziuje Łukasz Kuźma

11 / 06 / 2021

fot. Kamil Świrydowicz / Cyfrasport

Niedzielne spotkanie ŁKS-u z GKS-em w Tychach, zaplanowane w ramach 34. kolejki Fortuna 1 Ligi, poprowadzi Łukasz Kuźma.

W tym sezonie arbiter z Białegostoku prowadził piętnaście meczów (w tym spotkania PKO Ekstraklasy, Fortuna 1 Ligi i Fortuna Pucharu Polski), w których pokazał w sumie 52 żółte kartki, dwie czerwone kartki i podyktował pięć rzutów karnych.

Łukasz Kuźma prowadził w przeszłości pięć spotkań z udziałem ełkaesiaków, w tym dwa przegrane przez łodzian mecze w trzeciej lidze z MKS Ełk (1:2) i Urusem Warszawa (1:2), wygrane spotkanie w drugiej lidze z Błękitnymi Stargard (2:1) i pierwszoligowe zakończone naszym zwycięstwem starcie z Chojniczanką Chojnice (2:0).

W tym sezonie był rozjemcą wygranych przez naszych piłkarzy meczów z Sandecją Nowy Sącz (4:1) i Górnikiem Łęczna (3:1).

W niedzielę asystentami Łukasza Kuźmy będą Marcin Ciepły i Marcin Adamski, a sędzią technicznym – Leszek Lewandowski. Początek zawodów o godz. 12.40.