Mecz z GKS-em Tychy 20 lutego

Mecz z GKS-em Tychy 20 lutego

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

Poznaliśmy termin meczu piłkarzy ŁKS-u z GKS-em Tychy, który pierwotnie miał zostać rozegrany dzisiaj. Zaległe spotkanie 17. kolejki Fortuna 1 Ligi odbędzie się 20 lutego 2021 roku.

Ze względu na liczbę zarażonych koronawirusem piłkarzy ŁKS-u zaplanowane na dzisiaj (tj. piątek 11 grudnia) spotkanie ełkaesiaków z GKS-em Tychy zostało przełożone. Zaległy mecz 17. kolejki Fortuna 1 Ligi odbędzie się w sobotę 20 lutego 2021 roku, a więc tydzień przed oficjalną inauguracją rundy wiosennej.

Piłkarze ŁKS-u i GKS-u Tychy zakończyli więc ligowe zmagania w 2020 roku i nie jest to jedyny przełożony mecz ostatniej serii spotkań rundy jesiennej na zapleczu ekstraklasy, bo także mecz Widzewa z Koroną Kielce nie zostanie rozegrany w pierwotnym terminie. Pozostałe spotkania 17. kolejki Fortuna 1 Ligi odbędą się w weekend.