Aktualności

Mateusz Wysokiński zagra w ŁKS

17
07 / 06 / 2024

Pierwszy nowy na pokładzie. Już 1 lipca zawodnikiem ŁKS-u zostanie Mateusz Wysokiński. Nasz klub związał się z pomocnikiem dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

22-letni zawodnik rozpoczął przygodę z piłką nożną w młodzieżowych drużynach Legii Warszawa, a potem występował w juniorskich zespołach SEMP Ursynów i Victorii Sulejówek. Latem 2021 roku związał się z KKS-em 1925 Kalisz, barwy którego reprezentował w trakcie trzech ostatnich sezonów.

W zakończonych niedawno rozgrywkach 2. Ligi należał do wyróżniających się zawodników KKS-u, zajął z nim 3. miejsce i zagrał w finale barażów, zaliczając 34 ligowe mecze (2 gole i 5 asyst). W sumie w zespole z Kalisza w latach 2021-2024 rozegrał 106 meczów, zdobył 14 goli i zanotował 6 asyst.

Mierzący 182 cm środkowy pomocnik już 1 lipca br., po wygaśnięciu jego umowy z dotychczasowym klubem, zagra #DlaŁKSu. Nasz klub związał się z Mateuszem Wysokińskim kontraktem obowiązującym do końca czerwca 2026 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.Sponsorzy główni

Sponsorzy

Partner strategiczny

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partnerzy

Partner techniczny

Partner medyczny