Levent Gülen na dłużej w ŁKS

Drużyna

Levent Gülen na dłużej w ŁKS

31.05.2024

31.05.2024

fot. Łukasz Grochala / Cyfrasport

W nowym sezonie Levent Gülen nadal będzie reprezentował barwy ŁKS-u. Umowa klubu z obrońcą obowiązuje teraz do końca czerwca 2026 roku z opcją przedłużenia o rok.

Wychowanek Grasshopper Club Zürich pojawił się w Polsce dwa lata temu. Najpierw był podstawowym obrońcą Miedzi Legnica, a zakończony właśnie sezon spędził w al. Unii 2. W barwach naszego klubu rozegrał 18 meczów w PKO BP Ekstraklasie, 2 w Fortuna Pucharze Polski, ponadto zaliczył występ w drugoligowej drużynie rezerw ŁKS-u.

– Wiem, że w poprzednim sezonie wiele rzeczy nie poszło po naszej myśli. Chcę być częścią drużyny, która spróbuje to naprawić.  Bardzo zależy mi na tym, żeby ciężką pracą udowodnić kibicom swoją wartość – powiedział Levent Gülen.

Szwajcarski obrońca tureckiego pochodzenia zostaje w Łodzi. Nowa umowa klubu z środkowym defensorem obowiązuje do końca 2026 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.