Drużyna

Michał Kołba zostaje w ŁKS

02.06.2024

02.06.2024

Michał Kołba zostaje w ŁKS

fot. Mateusz Słodkowski / Cyfrasport

ŁKS przedłużył umowę z Michałem Kołbą do końca czerwca 2026 roku.

Wychowanek ŁKS-u w seniorskich zespołach ŁKS-u rozegrał już 198 meczów (160 w „jedynce” i 38 w rezerwach). W zakończonym niedawno sezonie ośmiokrotnie strzegł bramki ŁKS II Łódź w 2. Lidze, poza tym trenował z pierwszym zespołem i stanowił wsparcie dla młodych bramkarzy. Tę rolę pełnić będzie dalej, bo ŁKS związał się z bramkarzem nową umową obowiązującą do końca czerwca 2026 roku.

– Nie muszę chyba nikomu mówić jak ważnym dla mnie klubem jest ŁKS i jak wiele mu zawdzięczam. Cieszę się, że nadal będę reprezentował jego barwy, bo każdy z nas ma tu swoje zadanie do wykonania. Na pewno jednym z moich będzie wsparcie młodych bramkarzy, tych z pierwszej drużyny i tych z Akademii ŁKS – powiedział Michał Kołba.